[Biogrāfija] Davis Miller!

Discussion in 'Tēlu biogrāfijas' started by Blaze, Nov 26, 2017.

 1. Blaze Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 12, 2017
  Messages:
  134
  Likes Received:
  83
  Trophy Points:
  28
  Dāvis Miller, dzimis Los Santos centrālajā slimnīcā. Ir beidzis visas iespējamās studijas prasības, kādas bij’ jābūt nepieciešamai profesijai un tās ir, Los Santos pamatskola, San Fierro vidusskola, San Fiero Arovidusskola, Las Venturas ģimnāzija, kā arī San Fierro Universitāte. Ka arī, izgājis Policijas Akadēmiju un ieguvis Maģistra grādu, par augstiem sasniegumiem mācību priekšmetos, kā Latviešu valoda, Angļu valoda, Matemātika, Krievu, Vācu un apguvis arī Itāļu valodu.
  Dāvis Skolas laikos bieži piedalījās starpskolu sacensībās sportā, kā basketbols, florbols, futbols, u.c! Ir piedalījies arī priekšmetu olimpiādēs kur ieguvis vairākas otrās un pirmās vietas... Par to ir nopelnījis daudz atzinības rakstus un goda diplomus. Sporta starpskolas spēlēs, ieguvis trīs zelta medaļas, divas sudraba un divas bronzas. Daudzkārt Dāvis bija arī skolas kapteinis, futbolā un florbolā, jo tas viņam visvairāk padevās, tais gados, kad mācījās pamatskolā un vidusskolā. Un līdz ar to ieguva patiesu popularitāti, beidzot abas izglītības iestādes, Dāvi izsauca uz San Fierro florbola klubu Black Tiger, jeb Melnie Tīģeri.
  Arī privātajā dzīvē, Dāvim gāja diezko saticīgi. Vecāki bija turīgi, gan māte, gan tēvs. Tēvs reiz strādajis Domē, par Finanšu Ministru, kā arī Aizsardzības Ministru. Pēc gadiem diviem tika ievēlēts par Domes Mēru un kā teikt, bija mans viens no galvenajiem priekšniekiem un deva diezgan daudz iespējams un arī caur viņa galiem es tiku uz Los Santos Police Departament... Pats Dāvis pašlaik tajā ir Akademists, jo tieši pēc skolas beigšanas viņš devās turp iestāties.. Bet ar laiku domā pretendēt uz kādu augstāku amatu, kā Priekšnieka palīgs. Sapņot jau var, tas nav aizliegts, bet nu – viss tikai ar laiku. Māte strādāja San Fierro Centrālajās slimnīcā, kur arī iepazinās ar tēvu, jo tēvam pēc kādas lielas policijas operācijas, ievainoja San Fierro vietējie mafijas biedri, līdz ar to nāca deportēt uz vietējo slimnīcu. Tai laikā Tēvu sauca par varoni, kas praktiski arestēja piecus no divpadsmit mafijas locekļiem un pēc trīs gadiem, arestēja uz mūžiem visus pārējos mafijas locekļiem, jo tika arestēts arī tā gavlenais boss ... Kas tādējādi domājot ,ka biedri tuvāko dienu laikā izvilks no cietuma, bet tomēr viņš kļūdījās un nosauca visus vārdus, kas bija viņam kā padotie.
  Dāvis pāc tā sakot, ir bez sievas un bērniem un domā, ka arī tuvāko demsit gadu laikā tādu nebūs, jo labāk ir dzīvot vienam nekā plānot kādu notikumi turpmākai dzīvei!

  P.s Biogrāfija ar kuru katru mirkli, tiks papildināta!
   
  Arthur and Ciffon like this.