Florencia -13-

Discussion in 'RolePlay frakcijas' started by Ciffon, Nov 12, 2017.

 1. Ciffon Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 20, 2017
  Messages:
  183
  Likes Received:
  139
  Trophy Points:
  43
  [​IMG]


  Florencia 13

  [​IMG]


  Florencia 13 darbojas 38st kopienā,kas ir augsti organizēta cietuma bandu savienība,ar Meksikāņu mafiju priekšgalā. Bandas nosaukums radies no kvartāla "Florencia Avenue" ,kur kādreiz uzturējušies gados jaunu vienaudžu grupa, kurus pastāvīgi "apcēla" vietējā Crips ielu banda, kas arī ir viens no primārajiem iemesliem kāpēc grupējumam F13 ir radusies šāda veida agresija pret melnādainajiem. Tomēr neskatoties uz to, ka Los Santos populācijā ir daudz melnādaino iedzīvotāju, masveida uzbrukumi tiek veikti tikai tiem, kuri publiski pārstāv kādu citu ielu bandu, kuras darbība varētu kaitēt F13. Pirmie pretuzbrukumi un bandas reprezentēšana citu ielu bandu vidū notika, šiem vienaudžiem sasniedzot vidējo vecumu, kas bija 15 - 16. Simbolizējot lojalitāti ,Florencia savā nosaukumā izmanto 13 ,kas ir 13. burts iekš alfabēta "M" ,simbolizējot Meksikāņu mafiju. Florencia 13 ir viena no vecākajām bandām 38st kopienā ,tāpēc tā ieņem līderpozīciju ,tieši aiz Meksikāņu mafijas, tomēr šī ieņemtā pozīcija ir ļoti svārstīga, ņemot vērā, ka ikdienā tiek izveidotas neskaitāmas mazas bandu apakšgrupas, kuras sevi reprezentē aiz kādas lielākas kopienas. Zināma arī kā viena no lielākajām (Surenos) bandām Los Santos,kas izdevies apvienojoties ar vairākām mazākā vai tik pat lielām meksikāņu / latīņu / spāņu ,dažkārt arī ar citu minoritātes ielu bandām. Ciešā savienībā ar MS-13, 64th st Loco's , 85st , Tiny Locos, Lil' Rascals , Jokers, Dukes. F13 veic tikai to, kas ir bandas interesēs, lai gan kādreiz šī ielu banda bija samērā zināma savu pasūtījuma slepkavību dēļ. Pašreiz bandai nav noteikta HQ, jo tā pārvietojas pār Los Santos ,atkarīgi no tā ,cik labi ienāk narkotiku produkcija,kas to visu ļauj ,jo sabiedroto F13 netrūkst,kā arī ir cieša sadarbība ar meksikāņu karteli,kas patiešām atvieglo narkotiku izvešanu un atmazgāšanu. Procentuāli liela daļa no F13 ienākumiem aiziet La eMe ,bet tas nekaitē savstarpējām attiecībām starp šiem 2 grupējumiem.​

  [​IMG]

  Reprezentēšana

  Šī grupējuma biedri kā vienu no atpazīstamības zīmēm izvēlās tetovējumus ,kuri klāj krūšu daļu / galvas daļu, vai arī bandas loceklis ir viscaur notetovēts. Parasti kā pamata tetovējumu biedri izvēlās " F 13 " , " Florencia 13" , " Little Rascals " , " X3 " ,neskatoties uz to ,ir vēl ļoti daudz šāda veida atpazīšanās tetovējumu,kurus ik katram biedram būtu jāzina :

  [​IMG]

  [​IMG]


  Florencia 13 kā ielas banda sevi reprezentē arī ar grafiti mākslu, kuru lielākoties veic pretinieku ieņemtajās teritorijās, tomēr šiem ielu darbiem nav noteikta stila vai tematikas, jo tos lielākoties veic F13 jaunpienācēji. Bieži vien šie grafiti sakrīt, jo grupējuma iekšienē ir izplatīts etaps: SBTDS ( Shooting by to drop some ), -F13-, x13, 13, Florencia, Florencia 13 utml.

  [​IMG]

  Kā jau vairumam grupējumu, Florencia 13 ir ar savu dominējošo krāsu ,kas ir - Tumši zila. Skatoties uz F-13 apģērbu šī atpazīstamības krāsa parasti tiek iekļauta iekš galvas apsēja , biksēm vai virsjakas. Protams ,viss netiek spriests pēc krāsas toņa,tas varētu būt jeb kādas nokrāsas zils apģērbs ,tas tiek nēsāts ,lai uzbrukuma laikā būtu iespējams vieglāk identificēt savus biedrus un vairāk pievērsties ienaidniekiem.

  [​IMG]

  Tiek lietoti arī žesti un mīmika

  [​IMG]


  [​IMG]

  Mērķi / Uzdevumi


  Pašlaik F13 nodarbojas ar to pašu ,ko Meksikāņu mafija,tas ir - iekasē nodokļus no mazākajām 38st bandu kopienām,vairumā atmazgā naudu, cīnās pret melnādaino ielu bandām. Uz doto brīdi banda nav tendēta uz teritoriju ieņemšanu vai ko tam līdzīgu ,bet ja tā uzsāk karu ,tas nozīmē ,ka F13 šo vietu nolīdzinās līdz pat pamatiem. F13 pārvietojas ,līdz ar narkotiku plūsmu , tā teikt pieprasījumu. Cenšoties atstāt sava veida iespaidu uz mazākiem grupējumiem ,lai tie atcerētos F13 vārdu un ,iespējams, kādu dienu apvienotos ar viņiem. Uzbrūkot teritoriāli spēcīgiem grupējumiem ( uzvaras gadījumā ) F13 vienmēr atstāj 1 izdzīvojušo, kurš turpinās stāstu par šo Surenos ielu bandu.
  (( Drīzumā gaidāms - F13 IC/OOC noteikumi,Q&A, pirmo 5 biedru backstory ))
   
  Mini, Reksis, Arthur and 11 others like this.
 2. Ciffon Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 20, 2017
  Messages:
  183
  Likes Received:
  139
  Trophy Points:
  43
  Iekšējā kārtība

  • Cienīt ikkatru Florencia 13 biedru ,neskatoties uz tā pašreizēji ieņemtu pozīciju.
  • Neiestāties nekāda veida attiecībās ar konkurējošajiem / pretinieku grupējumiem.
  • Neuzsākt patvaļīgus uzbrukumus kādam citam grupējumam,nesot F-13 vārdu ,neesot pilntiesīgs biedrs.
  • Pastāvēt pēc vienlīdzības pamata, izpalīdzēt vājākiem biedriem.
  • Neiestāties nekāda veida attiecības starp vien-dzimuma grupējuma locekļiem, iekš un ārpus F13.
  • Godāt Florencia 13 vārdu un nesavtīgi riskēt ar savu dzīvību tā vārdā.
  • Respektēt grupējuma līderi un La eMe starpniekus.
  • Aizliegts patvaļīgi pamest HQ vienatnē ,ja tomēr kaut kur dodies,tad ar partneri.
  • Papildus ienākumi, kurus iekasē nepilntiesīgs F13 loceklis nonāk "La eMe" .
  • Nedrīkst saglabāt saiknes starp paziņām,kuri ir ārpus sistēmas ( izņēmums ir ģimene )

  OOC Noteikumi
  • Ieturēties iekš servera ,kā arī F-13 noteikumiem ,ikkatrs pārkāpums tiek ņemts vērā.​
  • Respektēt visus lietotājus F13 sastāvā, nav noteiktas autoritātes.​
  • Neizvairīties no RolePlay situācijām ,kuras rīko Florencia 13.​
  • Atrodoties iekš F-13 pulka,izmantot pēc iespējas detalizētāku RolePlay.​
  • Par primāru vienmēr jāpaliek RolePlay,ne kam citam.​
  • Jeb kāda veida 3-5 terminu pārkāpums tiks sodīts ar izmešanu no F-13 sastāva​
  • Obligāti publicēt sava tēla dzīves gājumu un pie tā pieturēties.​
  • Iestājoties F-13 sastāvā ,jāpiekrīt tam ,ka jūsu personāžam var tikt izveidots PK vai pat CK.​
  • Iekš RolePlay situācijām nekad neizmantot /b jebšu OOC čatu ,vajadzības gadījumā lietot PM.​
  • Pirms tiek veikta kāda veida nopietna darbība - Alianses noslēgšana vai kas tml. ,sazināties ar Ciffon​
  • Izmešanas gadījumā ( Par Servera noteikumu pārkāpumiem ) atgriezties Florencia 13 frakcijā iespējams pēc 14 dienām​
  [​IMG]
  Q: Kā iespējams pievienoties F-13 sastāvam?
  A: Visizplatītākais veids kā pievienoties šāda veida grupējumam varētu būt attiecību uzsākšana ar kādu no Florencia 13 biedriem ,izvēlēties kādu cilvēku ar kuru jūs visvairāk kontaktēsieties ,un to nekavējoties uzsākt darīt. Nebūtu ieteicams doties ,tā sauktajos : " Izlūkos" ,jo to ir pavisam viegli pārprast. Uzsākot attiecības ar kādu no biedriem, (Ieteicams ar tādu ,kurš pats nesen pievienojies ) pamazām jāuzsāk veidot kontakts arī ar pārējiem biedriem. Ne visi sniegs pozitīvas atbildes, tāpēc šajā visā ir jāiegulda laiks un pacietība. IC'ly jāmēģina uzturēt kontaktus ar pēc iespējas vairāk biedriem vienlaicīgi, ieteicams arī pēc iespējas vairāk izmantot RolePlay biedru klātbūtnē ,tas varētu atstāt sava veida iespaidu. F13 pievienošanās var likties savāda, jo tā tiek veikta pēc augstākajiem principiem un atsaucoties uz IRL avotiem.

  Q: Kas notiek ,ja es pēkšņi izdomāju izstāties no F-13 sastāva?
  A: Tātad ,sekojošā sistēma ir pavisam elementāra,atsaucoties uz 8. Likumu pantu "Iestājoties F-13 sastāvā ,jāpiekrīt tam ,ka jūsu personāžam var tikt izveidots PK vai pat CK." Īpaši nekas tur nav ,ir pavisam reti gadījumi kad PK un CK pēc izstāšanās vai izstāšanās laikā nenotiek,bet tie ir pavisam reti izņēmumi. Šī noteikuma pārkāpums no oficiāla biedra puses tiks sodīts ar atbilstošajām Administratora privilēģijām.

  Q: Vai iespējams vienlaicīgi ar vienu personāžu atrasties divos grupējumos?
  A: Šāda veida lieta ir iespējama. Protams, otram grupējumam automātiski jābūt kādam no F-13 sabiedrotajiem,kā arī viss šis ir jāattēlo iekš kvalitatīva RolePlay. Tas noteikti nevar būt OOC'ly sarunāts ,šeit visam jābūt saiknei ar IC un personāža dzīves gājumu.

  Q: Ko darīt ,ja tieku izmests no Florencia 13 sastāva neaktivitātes dēļ?
  A: Šādā gadījumā viss ,kas jādara ir jāsazinās ar Florencia 13 patreizējo vadītāju,tas ir mani. Īsti nav atšķirības vai tas tiek veikts , iekš Foruma vai IG PM. Bet jāatcerās ,ka tam jābūt samērā nopietnam iemeslam, jo tev būs jāpierāda ,ka tu uzreiz pēc atgriešanās atkal nepaliksi neaktīvs un nesasniedzams ,par neaktivitāti ir laikus jāziņo.

  Q: Vai ir iespējams pievienoties Florencia 13 ar tēlu, kurš nav vienlīdzīgas izcelsmes?
  A: Tas ir iespējams, bet ļoti retos gadījumos. Ja kaut kas tāds mēdz notikt, tad šim lietotājam tas var prasīt ilgāku laika posmu un vairāk nepieciešamās zināšanas par pašu grupējumu. Visvieglāk būtu vienkārši izvairīties no šādas lietas un atveidot vienlīdzīgas izcelsmes tēlu.

  Q: Vai manam atveidotajam tēlam ir vajadzīgs kāds noteikts līmenis, lai pievienotos?
  A: Protams, ka - nē, bet lietotājam, kurš būs sasniedzis vismaz 3.lvl pēc IG sistēmas ir iespēja oficiāli pievienoties TRG, kas ir platforma F13. Citādi nav nekādu šķēršļu jaunpienācējam pievienoties šim lomu spēles grupējumam.
  (Pēdējais UPDATE - 11/17/2017)​
   
  Last edited: Nov 17, 2017
  Boosters, Mini, Reksis and 7 others like this.
 3. Ciffon Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 20, 2017
  Messages:
  183
  Likes Received:
  139
  Trophy Points:
  43
  Florencia 13 sastāvs

  [​IMG]

  Henriqua Fuentes aka lil O' / Kingpin /

  25 y/0 | Portugāliete | 67 KG | 1,68 M | Vāja ķermeņa muskulatūra | Tērpta zilā treniņtērpā | Uz labās rokas augšdelms manāma iededzināta rēta | Kakla daļā ietetovēts F13, simbolizējot piederību Florencia un La eMe


  [​IMG]  [​IMG]

  Eduardo Scofield aka Elmo / Trigger /


  38y/0 | Meksikānis | 90,6 KG | 1,85 M | Ap galvu apsiets zilgans lakats,melnas saules brilles,ap kaklu apkārts krusts,balts krekls,pa virsu melna veste,kājās tumšas krāsas bikses, brūnas kurpes | Uz abām rokām manāmi tetovējumi


  [​IMG]

  Chucky Fuentes aka Tievais / Soldier /

  31 y/0 | Francūzis | 134 KG | 1,74 M | Tērpts klauna paskata apģērbā | Ar tetovējumu uz labās rokas augšdaļas


  [​IMG]

  Danielle Casey aka Chika/ Hustler /

  23y/0 | Meksikāne | 60 KG | 1,70 M | Gaiši mati, melns, pavisam necils džemperis, parastas džinsu bikses un melnas krāsas apavi. Uz abām rokām aproces |Uz kakla labās puses manāma specifiska rēta


  [​IMG]

  Arthur Hispanic aka / Hustler /

  32y/0 | Meksikānis | 84 KG | 1,85 M |Ap galvu ir aptīts tumši zils lakatiņš.Virsū ir uzģērbts tumši zils krekls , savukārt bikses ir melnas un tām klāt nāk lencītes | Uz rokas pirkstiem ir sava vārda burts.Melnas krāsas apavi  [​IMG]


  Florencia 13 Outsiders


  [​IMG]

  Dejerius Hall aka Real G/Dej / Thug /

  19 y/o | Afro-Amerikānis | 90KG | 1.87m | Ģērbs diezgan dārgu drēbju idolos, džinsa bikses un žakete, cepurīte uz galvas, sudraba krusts kaklā. Tetovējums uz kakla, īsi mati.
  Darbotos Florencia 13 kā narkotiku dīleris
  [​IMG]


  Bijušie Florencia 13 biedri


  [​IMG]

  Tyler Smith aka Taco / Hustler /

  32y/0 | Meksikānis | 87 KG | 1,80 M | Viss tērpies baltā krāsā, jaka, bikses, cepure | Nav tetovējumu


  [​IMG]

  Omar Fuentes / Kingpin /


  27y/o | Portugālis | 127 KG | 1,67 M | Ģērbts viscaur melnbaltā, ar zilganiem drediem | Uz labās kājas potītes būtu la eMe simbolika, kas simbolizētu piederību Meksikāņu mafijai | uz labās rokas augšdelnas manāms tetovējums F13


  [​IMG]

  Diplo Martinez aka Raviolli / Hustler /


  21y/0 | Meksikānis | 70 KG | 1,65 M | Parasti manāms ar tumši zilu bandanu ap seju , melnām drēbēm un zilu apkakli | Uz muguras būtu tetovējums Strenght, kas simbolizētu spēku, uz abām rokām būtu uztetovēti ieroči


  [​IMG]

  Jason Dex aka Sīkais/ Thug /

  31y/o | Meksikānis | 80 KG | 1,90 M | Parasts ikdienas apģērbs ar jaku, biksēm un cepuri | Ar tetovējumu uz labās rokas Call-me


  Grupējuma vadītājs  Oficiāls biedrs
  Nezināms stāvoklis
  Dzīvs
  Miris

  Editā tiks pievienoti : Derreck Hayward, Sin Manelo, Bruce Drop
  Pēdējais UPDATE: 2017.12.09

   
  Last edited: Dec 11, 2017
  Arthur, Boosters, Mini and 4 others like this.
 4. Ciffon Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 20, 2017
  Messages:
  183
  Likes Received:
  139
  Trophy Points:
  43
  2017.gada 25.novembra pēcpusdienā Omar Fuentes un Arthur Hispanic tika izsekoti. Nezināmas personas sekoja O.F. automašīnai no paša Willowfield ielu bandas slēpņa, līdz pat East Los Santos. Kur O.F. dodoties darīšanās tika atstāts auto bez uzraudzības, piet tā tika pamanīta aizdomīgā automašīna un 2 vīrieši tērpti bruņuvestēs. Tuvojoties abām personām, tās iekāpa auto un aizbēga.

  [​IMG]

  Tajā pašā dienā, grupējumam atgriežoties tā HQ tika veikts reids no Policijas Departamenta SWAT vienības puses. Reidā tika iesaistīta bruņutehnika, kā arī helikopters, ielu bandas Florencia 13 biedri tika pārsteigti nesagatavoti un vienīgā izeja bija - padošanās.

  [​IMG]

  Ātri vien visi Florencia 13 biedri tika sagūstīti, salādēti smagajās automašīnās un pārvesti uz nomaļāku iecirkni Las Venturas, pēc kā F13 biedri tika pārvesti uz kādu kabinetu.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Florencia 13 grupējuma biedri tika sastādīti pie tuvējās sienas, saslēgti rokudzelžos un divu Policijas Departamentu SWAT uzraudzībā pieskatīti. Paralēli pa vienam Florencia 13 biedri tika pārvesti uz savām kamerām, šie Policijas Departamenti nebaidījās aizskart bandas locekļus gan fiziski ,gan morāli. Visi bandas locekļi tika pārvesti uz kamerām, pienākot Omar Fuentes, kārtai šīs operācijas vadītājs uzrunāja F13 Kingpin, lai gan procesa laikā tika draudēts, ka O.F. tiks ievietots mūža ieslodzījumā - tas nenotika. Visu Policijas Departamenta SWAT pavadībā Omar Fuentes tika izvests no ēkas.

  [​IMG]

  Pametot ēku, Omar Fuentes sagaidīja kāds melns Burrito auto, kurā viņš tika iemests aizmugurē un vests nezināmā virzienā. Braukšanas laikā , tika izteikta divdomīga frāze, kura liecināja par korumpētu Policijas Departamenta SWAT vienību. Viņi apgalvoja, ka Omar Fuentes ir gājis bojā apšaudē ,vairākkārt sašauts ķermeņa augšdaļā. Tūlītēji arī pēc tā tika mainīts braukšanas kurss. Policijas Departamenta SWAT vienības vadītājs uzsāka taujāt Omar Fuentes ,bet saglabājot savu cēlumu un godu viņš uz šiem jautājumiem neatbildēja, pēc kā sekoja klusums un norādījumi par ceļu šoferim.

  [​IMG]

  Nomainoties kursam, bija manāms, ka Burrito pārvietojas nu jau pa bezceļiem, piestājot kādā tuksnešainā , pamestā ciematā El Diablo, automašīna tika novietota netālu no kapiem, pēc kā arī Omar Fuentes tika izvilkts no busiņa un aizstumts pie tuvākās bedres.

  [​IMG]

  Iešanas laikā Omar Fuentes veidojās nevēlama saruna ar šiem SWAT virsniekiem, arī nonākot gala mērķī tā turpinājās. Tika aprunāta nevainīgo cilvēku bojā iešana un O.F. narkotiku tirdzniecības biznesa mijiedarbība uz Los Santos iedzīvotājiem.

  [​IMG]

  Omar Fuentes tika nostādīts iepretim diviem SWAT virsniekiem, pēc kā šī reida vadītājs pēdējo reizi uzrunāja O.F. , pēc kā atkāpās un devās uz automašīnu. Neilgi pēc tam Omar Fuentes tika dota pavēle apgriezties un nomesties uz ceļiem.

  [​IMG]

  Tika ieturēts klusuma brīdis, dota iespēja Omar Fuentes pateikt savus pēdējos vārdus, kas bija " Florencia ir dzīve, Florencia ir mīla" . Tūlītēji pēc tam SWAT virsnieks raidīja neskaitāmas lodes Omar Fuentes ķermeņa augšdaļā (Plecos/Mugurā/Galvā). Florencia 13 Kingpin, 38st kopienas biedrs, la eMe starpnieks nomira uz vietas, bez nekādām publikācijām ,nekādu tuvinieku klātbūtni , visnecilākajā veidā kāds iespējams šāda veida personai.

  38st kopienas ielu banda Florencia 13 tika pasludināta par neitrālu. Tikai daļa tās biedru spēja izvairīties no šī reida. Los Santos ielās Florencia 13 reputācija krasi kritās un tā vairs neatradās pie vienām no bīstamākajām ielu bandām Los Santos, Florencia 13 mazās ielu bandu apakšgrupas atteicās nest tā vārdu grupējumam bez vadītāja. Palēnām Florencia 13 vārds izbālēja un Willowfield apgabalā iestājās klusums.
   
  Last edited: Nov 25, 2017
  SMURGA, B.M.W., Arthur and 8 others like this.
 5. Ciffon Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 20, 2017
  Messages:
  183
  Likes Received:
  139
  Trophy Points:
  43
  [​IMG]

  Henriqua Fuentes aka lil O' / Kingpin /

  25 y/0 | Portugāliete | 67 KG | 1,68 M | Vāja ķermeņa muskulatūra | Tērpta zilā treniņtērpā | Uz labās rokas augšdelms manāma iededzināta rēta | Kakla daļā ietetovēts F13, simbolizējot piederību Florencia un La eMe

  Pēc Florencia 13 grupējuma vadītāja Omar Fuentes nāves, tā grupējums ir lēmis sev jaunu līderi - Henriqua Fuentes, O.F. vienīgā māsa. Notikumiem raisoties, Florencia 13 grupējums atkal ir uz ielām un cildinot O.F. nāvi ir veikuši pirmās kopienas reprezentācijas ielās, ieņemot nebijušus rajonus un paplašinot ielu bandas Florencia 13 locekļu skaitu.

  [​IMG]

  Grupējuma rajonā ieradies kāds Policijas Departamenta virsnieks, kurš uzdodas par kādreizējo ielu bandas Florencia 13 locekli, sevi reprezentējot kā Taco. Sākotnēji informācijas avoti tiek apšaubīti, līdz runa sāk iet par O.F. , tālākā saruna tiek vesta starp Lil O' un PD virsnieku. Tādējādi tiek iegūta attiecīgā informācija par O.F. bojā eju un lokācijām, kur norisinājies šis akts. Sarunas beigās Lil O" izsaka pateicību Taco un piedāvā aizvest līdz attiecīgajai vietai.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  [​IMG]


  Dažas dienas vēlāk pāris ielu bandas Florencia 13 locekļi ,lai nepiesaistītu pārlieku lielu PD uzmanību, tiek uzaicināti doties godināt O.F. ,apmeklējot viņa nāves vietu, kuru norādījis Policijas Departamenta virsnieks. Akta vieta tiek aizvadīta klusuma brīdis un nolikti ziedi pie O.F. kapakmens. Ceremonijai aizsākoties drūmi, tā arī tā tiek novadīti, līdz F13 biedri dodas uz saviem transportiem un atgriežas HQ. Visi tiek uzaicināti uz glāzīti viskija pie Lil O' , atkārtoti godinot O.F. . Tiek veikta motivējoša runa tāpat kā ceremonijas sākumā un visi izklīst.

   
  SMURGA, B.M.W., Pestītājs and 5 others like this.
 6. Ciffon Aktīvs lietotājs

  Joined:
  Oct 20, 2017
  Messages:
  183
  Likes Received:
  139
  Trophy Points:
  43
  Frakcija iesaldēta , paldies visiem kuri piedalījās​
   
  Stokmenz and Toretto like this.