[Pieteikums] SAPD

Discussion in 'Pieteikumi uz līdera amatu' started by anonny., Feb 25, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. anonny. Aktīvs lietotājs

Trophy Points:
    28
    Pieteikums uz San Andreas Policijas Departamenta vadītāja amatu.​
    ĪSS DZĪVES APRAKSTS
    (Curriculum Vitae - CV)

Personas dati:
    Vārds, uzvārds - Arthur Oconnor
    Dzimšanas dati - 02/01/1986
    Ģimenes stāvoklis - Neprecējies
    Veselības stāvoklis - Vesels
    Adrese - Los Santos, Grove Street 4
    Kontakttālrunis - 536367
    E-pasts ((Norādi to šā[email protected])) - [email protected]
    Pilsonība (Tautība/rase) - Latvietis
    Attēls ar sevi pašu un personu apliecinošu dokumentu - (( https://prnt.sc/hsh26l9 līmenis* ))

Mērķis:
    Pretendēju uz San Andreas Police Departament.

Izglītība:

Los Santos sākumskola
    Los Santos pamatskola
    Las Venturas augstskola
    San Andreas policijas koledža

Darba pieredze:

Pašlaik strādāju San Andreas Policijas Departamentā.Esmu strādājis par tālbraucēju, par galvenā ārsta palīgu, firmā "Sanitex" diezgan ilgi nostrādāju par taksistu Los Santos štatā.Pašlaik strādāju San Andreas Policijas Departamentā.Uzturu kārtību Los Santos štatā.

Valodu zināšanas:
    Latviešu valoda - Rakstu, lasu, runāju.
    Angļu valoda - Rakstu, lasu, runāju.
    Krievu valoda - Rakstu, lasu, runāju.
    Vācu valoda - Rakstu, lasu, runāju.

Vadītāja apliecības esamība (neobligāti):
    A - Kategroija
    B - Kategrorija
    C - Kategorija

Papildus informācija:
    Esmu draudzīgs, runīgs cilvēks.Patīk uzturēt vienmēr kārtību, nemeklēju strīdus, esmu labs un godīgs cilvēks.Esmu pabeidzis policijas akadēmijas kursus zinu policijas kārtības noteikumus un tos ievēroju.Esmu pieredzējis policists.

Sasniegumi štatā:
    Kross - 1.Vieta (2015)
    Gada labākais komisārs (Atzinība)
    Labākā taksistu firma "Oconnor"

Jūsu biogrāfija:
    1986.gada 2 Janvārī, Los Santos slimnīcā piedzima zēns kuru nosauca vārdā Artūrs Vorlds.Tēvu sauca Andrejs, bet māti Džesika.Jau būdams mazs mans sapnis ir bijis kļūt par San Andreas Policijas Departamenta komisāru.Tēvs strādāja par Policistu un daudzko iemācījos arī no viņa, bet māte strādāja par šuvēju.Kad sāku iet skolā bija diezgan labas sekmes un mani slavēja.Pabeidzot skolu devos uz Policijas Akadēmiju kuru pabeidzu diezgan labi un ieguvu izglītību.Pēc policijas akadēmijas devos izmācīties par ārstu kur arī diezgan labi sanāca un ieguvu atzinību.Pabeidzot skolu un kursus strādāju par taksistu kur bija nodibināta sava firma "Vorld" , bet pēc kāda laika aizgāju strādāt par tālbraucēju kur bija daudz labāka alga.Pēc apmēram gada aizgāju palīgā Galvenajam ārstam kurš man deva iespēju viņam palīdzēt kā ārsta palīgs.Tur nostrādāju arī kādu laiciņu apmēram gadu.Pēc laika uzrakstīju Sī Vī uz policijas departamentu kur mani pieņēma Komisārs Yumo Striker.Pēc neilga laika komisārs atteicās un šobrīd tiek meklēts komisārs kur domāju, ka esmu labs kandidāts ar labu izglītību.Šobrīd esmu bezdarbnieks ar lielu pieredzi.Esmu jau bijis komisārs SAPD un uzskatu, ka man ir pieredze un vēlos pamēģināt vēl.

Motivācija, kāpēc tieši jūs spēsiet labi vadīt šo iestādi:Esmu diezgan pieredzējis darbinieks, kā arī esmu pabeidzis San Andreas Policijas koledžu.Sevi uzskatu par diezgan stingru cilvēku.Esmu bijis komisārs SAPD, bet apstākļu dēļ biju spiests atteikties no amata.Tagad viss noskaidrojis un komisārs tiek meklēts un domāju kāpēc nekandidēt vēl uz komisāra amatu.

Datums:25.02.2018
    A.Oconnor

2. Caine Support Staff Member Support Moderators

Trophy Points:
    93
Thread Status:
Not open for further replies.