Jump to content

Pašlaik Role.lv tiek uzlabots! Priecāsimies, par kādu ieteikumu!

Serveris ir atvēries pilnība 05.01.2019! Laimīgu spēlēšanu

Toretto

Moderators
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Toretto

 • Birthday 01/06/2000

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Toretto

  [Ieteikums] Izskatam, Gheto utt.

  1.Rec. 2.Šis būtu labs,būtu motivācija krāt līmeni. 3.xd. 4.Rec,@ucp ir vajadzīgs,bet pret,lai nav unban un unjail iespējas,spēlētājiem,protams tas būtuabi,bet īpašniekam nebūs ienākumu,ja nebūs funkciju. 5.Rec,jo tāda funkcija bija vecajā roles ucp,ir arī noderīgi. 6.Rec. 7.Rec,izskatītos labāk. 8.Rec,vajadzētu kaut ko pārmainīt ar krāsām,lai izskatās savādāk. 9.Rec. 10.Rec. 11.Anti,man šķiet,ka kas līdzīgs tika jau izmēģināts un tika samainīts atpakaļ. 12.Rec. 13.Rec. 14.Pieņemsim,ka rec kaut arī esmu aizmirsis cik tagad ir starpā laiks. 15.Rec,būtu interesantāk pakarot ilgāk,nekā aizbraukt un uzreiz nomirsti. xd
 2. Toretto

  Sveiciens

  sveicināts,lai veicas sasniegt ko esi iecerējis.
 3. Jūsu vārds uzvārds?: Kādu organizāciju vadījāt?: Cik ilgi vadījāt šo organizāciju?: Kapēc vēlaties atkāpties no amata?: Vai Jums vēl ir doma kādreiz atgriezties šajā amatā?: Vai esat paveicis ko ievērojamu organizācijas labā?:
 4. RolePlay pieprasijums Vārds_Uzvārds: īss RolePlay apraksts: Manta, kas tika RolePlay'ota: RolePlay video vai screenshot formātā:
 5. Vārds_Uzvārds: Tavs ieteikums serverim: Kā tas palīdzētu serverim: Paraugs,lai būtu saprotamāk(video/screenshot):
 6. Tavs lietotājvārds: Sūdzības apraksts: Pierādījumi (video/screenshot):
 7. Toretto

  день добрый role.lv

  čau. man šķiet,ka es tevi atceros no iepriekšējās sezonas,vai arī es jaucu ar kādu citu. bet,lai vai kā,lai veicas.
 8. Prasības: 15 gadi(bez izņemuma) + Japrot apieties ar moderātora pienākumiem+ Japrot izvērtēt situācijas+ Jabūt komunikāblam+ Pieteikums: Jūsu vārds:Haralds Jūsu vecums:19 Kā ar jums sazināties discord/skype:Ja būs vajadzība pm pateikšu. Jūsu pieredze(bez reklamam): rp*p pirms kādiem pāris gadiem,pec tam tepat rolē kādas 2 reizes laikam. Kapēc tieši jūs japieņem:Jo man ir salīdzinoši liela/maza pieredze,esmu arī vēlu vakaros bieźi forumā,pa dienu arī protams esmu sastopams. Role.lv uzturos jau no 2015. augusta,cik atceros tad spēlēju tikai serverī,bet tā pastāvīgi forumu apmeklēt sāku laikam ap martu. Ar ko atšķiraties no parejiem: Īsti nezinu,esmu rolē jau ilgu laiku,neesmu tikko pienācis klāt,tāpēc daudzi mani jau pazīst.Tādus nozīmīgi lielus pārkāpumus forumā neesmu veicis.
 9. Toretto

  Beztēma ir beztēma , jo?

  rip
 10. Toretto

  Jeff_Cortez uz Sanitex

  Antirekomendacija. Rp sviests,cik saprotu ir tikai 1 kaja un roku ari laikam nav,vareji pie rp pacensties vairak un saprotamak uzrakstit visu ko dari,ar ko dari.
 11. Toretto

  pieteikums uz līderi Piru Bloods

  Rekomendacija. Rp ok,pieteikums daudz maz ok,gangi vajadzigi aktivi,gan spes novadit.
 12. Toretto

  Pars ieteikuminji.

  1.Ja,deretu uztaisit interesantaku sistemu. 2.Var kikot,vismaz es kikoju,vnk parbaudiju vai nav pie pc,uzrakstot /b chata kadas 2x pa 30sec un iemesls vnk "gul". 3.Par. 4.Par. kaut tas visvairak ir vajadzigs mafijam,kuram uz dotu bridi pieder kads biznes,tur nauda butu visvairak. 5.Ja,jo aktivitate nav tik liela,lai spetu sarazot pietiekami lielu daudzumu rudas. 6.Lai paliek,driz Ziemassvetki bus. 7.Kad pedejo reizi stradaju,man viss gaja. 8.Lai paliek ka ir,nav jegas mainit,nobugosies atkal un viss oa 0 bus. 9.Ja,tas butu daudz interesantak neka tagad,ka varetu ar laiku nopelnit vairak un augstaku limeni konkretaja darba. 10.Ja,vajag samazinat soda summu. 11.Ne,jaatstaj ka Ir,lai perk ko grib. 12.Ja,par nav isti godigi pret parejiem,pasi vien atklajas. Tu vari nopirkt to biz kur ir 20k un nonemt naudu. 13.Ja,butu interesanti un kaut kas jauns. 14.Nav jegas,piem gangiem jau ta naudas nav un nevares atlauties uztaisit wep.
 13. Toretto

  Alberto Orange [GSG]

  pieteikums tads iss,rp vareja but labaks,detalizetaks. Rekomendacija,jo lideri ir vajadzigi,lai gangi butu aktivi,kas uzturetu serveri. xd
 14. Toretto

  [SAPD] Aqueriks uz SAPD?

  ja tev ir darisanas dzive tad netaisi nemaz pieteikumu,ja nevari aizpildit visu pieteikumu. Antirekomendacija,jo nav pilniba aizpildits pieteikums.
 15. Toretto

  Burbulis

  cau,drauk,lai veicas. xd
×