Jump to content

Pašlaik Role.lv tiek uzlabots! Priecāsimies, par kādu ieteikumu!

Serveris ir atvēries pilnība 05.01.2019! Laimīgu spēlēšanu

LameeQS

Moderators
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

LameeQS last won the day on January 6

LameeQS had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LameeQS

  pieteikums uz līderi Piru Bloods

  Rec Pazīstu viņu, aktīvs, sakarīgs čalis - spēs labi novadīt.
 2. LameeQS

  Krosbijs Administrators?

  Tikai pirms 2 dienām tavs pieteikums jau tika atteikts, pagaidi vismaz nedēļu pirms rakstīt jaunu. TC
 3. LameeQS

  Kekss* pamēģinās uz moderatoru

  Nu, no manis arī būs rekomendācija Atceros tevi no vecajiem laikiem šajā komūnā, un esi atstājis par sevi tīri labu iespadu. Esi aktīvs forumā, komunikabls un tīri draudzīgs čalis, domāju, ka spēsi tikt ar visu galā.
 4. LameeQS

  Izdosies vēlreiz?

  Prasības: 15 gadi(bez izņemuma):Ir. Japrot apieties ar moderātora pienākumiem:Māku. Japrot izvērtēt situācijas:Nu, it kā māku. Jabūt komunikāblam:Cik es atceros, ar šo īpašu problēmu nav bijis. Pieteikums: Jūsu vārds: Aleksis Jūsu vecums: 18 Kā ar jums sazināties discord/skype: Discord - LameeQS Jūsu pieredze(bez reklamam): Esmu bijis moderators tieši šajā komunā jau daudzas reizes (jau neatcerēšos cik konkrēti) Kapēc tieši jūs japieņem: Man ir liela pieredze moderēšanā šajā komūnā. Ja es uzņemos moderatora pienākumus, esmu ļoti aktīvs un pildu savus pienākumus ļoti kārtīgi. Šis komūns man jau sen kļuvis ļoti tuvs un uz citiem komūniem es negrasos nekad pāriet - arī visu laiku, kamēr Role nedarbojās, sampu vispār nespēlēju, jo citus serverus vienkārši nevaru uztvert nopietni. Ar ko atšķiraties no parejiem: Kā jau minēju - es savus pienākumus vienmēr pildu ļoti kārtīgi, iespējams, ka dažreiz pat pārāk, jo mēdzu ļoti stingri pieturēties visus noteikumus (kā rezultātā radās strīdi, kur citi lietotāji mēģina pierādīt dažādus "izņēmumums")
 5. LameeQS

  Mby?

  No manis 100% REC Zinu viņu visu dzīvi, saprotošs čalis, gnjau spēs pareizi apieties ar statusu. Galva uz pleciem ir. Boblan?
×