Jump to content
Sveiki! Read more... ×

Pašlaik Role.lv tiek uzlabots! Priecāsimies, par kādu ieteikumu!

Serveris ir atvēries pilnība 05.01.2019! Laimīgu spēlēšanu

Sign in to follow this  
Vegas

[BA] Anthony_Vegas by Diego_Uncle

Recommended Posts

Jūsu ingame nick?- Anthony_Vegas

Administrātors kurš jūs nobanoja?- Diego_Uncle

Par ko nobanoja?- Surfotājs [Iemesls]

Ekranuzņēmums no bana?- https://prnt.sc/me3bc1

Jūsu domas kapēc vaig unbanot?- Jo es nemāku sērfot. Pat neesmu nekad stāvējis uz dēļa. 

Ja ir kādi video/bilde ievieto šeit?- Nav

• Like 1

Nedelja jau pagaja, man nav jatur tik ilgi pieradijumi, vareji uzreiz likt apelaciju😂 kgan majas bushu paskatishos, vareju i gadu likt

Tapec, ka man neko pat to neviens neteica, jo jauns foruma un es nelasiju sakuma, jo pirmā bana apelācija. 😛

Es domāju ka vaig vērt ciet un bans netiks noņemts jo apelācijas pieradijumi nav -TC-

• Dislike 1

9 minutes ago, LexusLFA said:

Es domāju ka vaig vērt ciet un bans netiks noņemts jo apelācijas pieradijumi nav -TC-

Tas nozīme, ja adminam nav pierādījumi par manu banu man bans paliks? Tātad admins var banot jebkuru par to ko viņš nav izdarīji un viņam būs bans par to uz mūžu? Nesaprotu šo secinājumu no tevis. Ja tu domāji, ka man vajag ņemt par sevi pierādījumus tad tu dziļi maldies. ADMINAM VAJAG ŅEM PIERĀDĪJUMUS PAR MANU PALĪGPROGRAMMU LIETOŠANU UN JA VIŅAM NAV MAN PIENĀKAS UNBANS. 😄

• Like 1

Lūdzu sms shopā noziedojiet 2 euro un tiksiet unbanots, atvainojamies par kļūdu!

Kā arī lūdzu esiet sasniedzis 15 gadus, savādāk +1 eur.

• Haha 1

Lel, pag... es domaju ka var no 30 uz 365 ja ir kkadas pretendzijas.

Sha edit bus

Edited by RMsenpai
  • Haha 1

18 hours ago, Vegas said:

Tas nozīme, ja adminam nav pierādījumi par manu banu man bans paliks? Tātad admins var banot jebkuru par to ko viņš nav izdarīji un viņam būs bans par to uz mūžu? Nesaprotu šo secinājumu no tevis. Ja tu domāji, ka man vajag ņemt par sevi pierādījumus tad tu dziļi maldies. ADMINAM VAJAG ŅEM PIERĀDĪJUMUS PAR MANU PALĪGPROGRAMMU LIETOŠANU UN JA VIŅAM NAV MAN PIENĀKAS UNBANS. 😄

Tik tiešam? Nez kpc es uzticos savai komandai 🙂 kuru izvēlos un tu dabuji uz ko leci tik ilgi. ka Diego(liels paldies tev Diego) ielika pierādijumu pret tevi

• Dislike 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this