Jump to content

Pašlaik Role.lv tiek uzlabots! Priecāsimies, par kādu ieteikumu!

Serveris ir atvēries pilnība 05.01.2019! Laimīgu spēlēšanu

Sign in to follow this  
Marchello

[Administrators] Leo Crosby

Recommended Posts

Pieteikuma paraugs un administratora statusu

Prasības:

7 līmenis spēlē - Pagaidām ir pirmais, bet viss nāks ar laiku.
Vismaz 70 posti foruma - Ir tikai divi postiņi 
Forum jābūt reģistrētam vismaz mēnesi-  šis forums tik ilgi nepastāv!
Vismaz 16 gadi (bez izņēmumiem)- Esmu pārraudzis tīņu vecumu.
Iespēja ar tevi kontaktēties discord- Discord nebūs, būs foruma pm, vai old school skype.
Neviens brīdinājuma punkts- +
Atsevišķi jautājumi:

Vārds- Mareks
dzīvesvieta-  Jelgava
Kādi personīgie traucējumi- Nav bijuši un cerams, ka nebūs!
Tavs spēles niks- Leo Crosby
Līmenis spēlē- Pirmais, pēc pāris stundām būs otrais.
Reģistrācījas datums- nu ja rēķina vecos laikus, tad kāds 2016. gads maybe... Bet tā 07.01.2019. ja nemaldos! vai šonakt
Kā atradi mūsu komūnu - Komūnu jau kā tādu zinu kopš pirmajiem laikiem, jebšu mēnesi pēc atvēršanas ierados te. Pats nesen vēlējos iegādāties roli bet par vēlu. Bet nu paldies Heiterim kurš vienā no youtube strīmiem pateica, ka role atkal ir vaļā un gatavs lielajam startam.
Ko saki par pašreizējo administrācījas komandu - Īsti neko nevaru pateikt, jauno administrācijas sastāvu vel neemsu īpaši iepazinis, vecie laiki bija diezgan simpātiski. Bet kā saka, viss nāk ar laiku un tāpat neko neuzbursi. 
Jautājumi par administratora amatu:

Ko darīsi servera labā, ja būsi administrators-  Servera labā gan jau darīšu visu iespējamo, kas administratoram būtu jādara. Jākraj tai laba reputācija, lai spēlētājam būtu laba atsauksme un to spētu pastāstīt draugiem, līdz ar to rastos vairāk spēlētāju maybe? Bet servera labā darīsu visu, kas administratoram jādara kā teikt.
Kāda ir tava administratora pieredze, kāds ir tavs RP līmenis- Administratora pieredze īpaši šeit ir fantastiska. Esmu apguvis visu nepieciešamo, zināmas visas komandas un tādā garā. Esmu apguvis komandas no A - Z un tas problēmas priekš manis īpaši neraisa.
Nosauc visas zināmās sodīšanas sistēmas (Min 5)-

/ban - Spēlētāja sodīšana ar banu uz noteiktu laiku pēc administrācijas sodāmības,

/Kick - Spēlētāja izmešana no servera, jeb kikošanas sauciet to kā gribat,

/Slap - Cilvēka slapošana jebšu ja cilvēks ir iesprūdis to var paslapot lai atlagojas

/mute - nu ja čalis izrunājas pārāk daudz var iedot pa mutīti iekš spēles uz nenoteiktu laiku

/jail - cietumsods uz nenoteiktu laiku par tā cilvēka pārkāpšanu iekš spēles

Kā rīkosies, ja spēlētājs tev sūdzēsies par to ka kāds lieto neatļautas programmas (hack, cheats), bet tev nav pieejas uzlikt viņam liegumu- Noteikti, ka izraudzīšu situāciju kas tur notiek un ja spēlētājs tiešām lietos palīgprogrammas, tad tas tiks automātiski sodīts ar 365 dienu banu. Bet ja nav pieejas uzlikt liegumu, tad noteikt nofilmēšu tā spēlētāja pārkāpumu un nodošu augstāk esošajiem administratora locekļiem.

Cik stundas diennaktī varēsi uzraudzīt serveri (Min 6)-   Diennaktī vari tik ilgi, cik nepieciešams kaut visas 12h. xd joks nu vismaz piecas točna esmu.

Rekomendācija. Zināms esi. Pieteikums labs, domāju būsi labs administrators. Esi šeit bijis, tāpēc problēmu nebūs. 

Posted (edited)

Neesi serverī pavadījis pat divas stundas un jau piesakies par administratoru, domāju, ka mums visiem jautājums par to, ko tu šeit meklē ir skaidrs. (Es ievēroju, ka esi jau iepriekš šeit uzturējies)
Pēc tevis teiktā izskatās, ka tu esi gatavs palīdzēt šajai kopienai tikai tādā gadījumā, ja tu iegūtu administratora tiesības.
Pats nemaz neesi pārliecināts vai esi gatavs šim amatam un pats šaubies par savu viedokli, tad kāpēc, lai mēs domātu, ka esi gatavs, kā arī atvaino, bet man tu liecies pārāk nenopietns šim amatam, vismaz tādu iespaidu tu par sevi pašlaik radi. Atgādināšu, ka arī tava reakcija uz visu šo par to rādīs.

Jāpiebilst, ka esmu redzējis daudz skaistākus pieteikumus par šo un zinu, ka uzrakstīt apjomīgu pieteikumu nav nemaz tik grūti. Jā, varbūt viņu nemaz visu neizlasīs, bet toties izskatīsies labāk un cilvēki spēs pateikt, ka esi centies un principā tavs pieteikums arī parāda to, kāds Tu būsi kā administrators.
Priekš sava vecuma varēji pacensties labāk un ja šis ir viss, ko varēji izlikt uz "lapas", tad mana nostāja ir pavisam skaidra.
Kā arī pašreizējais servera apmeklētāju skaits, manuprāt, nepieprasa vairāk administratoru.
ANTI.

Atvaino, ja esmu tevi aizvainojies, tas pavisam nebija mans mērķis, vēlējos, lai no šī tu izdari secinājumus un pacenties vismaz nedaudz labāk.

Edited by talavito

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this