Jump to content

Pašlaik Role.lv tiek uzlabots! Priecāsimies, par kādu ieteikumu!

Serveris ir atvēries pilnība 05.01.2019! Laimīgu spēlēšanu

Sign in to follow this  
Marchello

Sveiciens

Recommended Posts

Posted (edited)

Labrīt, Labdien, Labvakar! 

Karoče, laikam jau sākšu ar vārdu vai ne. Kā jau pēc nika noprotat, mani sauc Mareks. Esmu 20. gadus jauns pusaudzis un dzīvoju Dobelē, protams, tur reti kad emsu. Bet tā mitinos Jelgavā, Rīgā. Tagad plānoju doties projām uz ārvalstīm nedaudz pahalturēt jo vajadzīga kā teikt naudiņa saviem plāniem, palidzēt arī rolei ar finansītem, droši vien daudzi man prasīs, kāpec!? Tāpēc, ka palīdzēt man patīk jā ... Tāds jau esmu cilvēks ar labu sirsniņu. Ar Kristapu par roli runāju nedēļu iepriekš vai divas, neatceros, ka gribētu atvērt šito mapīti vaļā ar veco foruma dizainu, bet nekā. Nesanāca! Heiteriz nostučīja, ka role atkal vaļā. Protams, prieks jau ir atgriezties vecajā komūnā, jo sen neesmu sampiņu spēlējis. Nekur nav tik labi kā mājās, ka saka. Iepriekš te esmu spēlējis no pašiem pirmsākumiem, esmu bijis gan administrators, gan moderators. Ir arī bijuši citi notikumi šajā forumā, bet nu, pagātne ir pagātne. 

Šogad centīšos būt ļoti aktīvs serverī, tas nekas ka būšu projām, bet gribās tā teikt atgūt veco fantastisko roles garšu. Cerams, ka Kristaps paņems sevi aiz pautiem un palīdzēs ar serveri no A - Z tikt galā, lai viss attīstās uz priekšu u.t.t! Novēlu serverim attīstību, cilvēka sirsnīgumu un cieņu pret saviem tautiešiem, kas atrodas šeit. Nebūsim stulbi, būsim mīļi! 🙂 Āmen!

Ha, ha.. Laimīgu jauno gadu un priecīgus aizgājušos Ziemassvētkus!

Edited by Marchello
  • Like 1