Jump to content

Pašlaik Role.lv tiek uzlabots! Priecāsimies, par kādu ieteikumu!

Serveris ir atvēries pilnība 05.01.2019! Laimīgu spēlēšanu

Sign in to follow this  
Marchello

Krosbijs Administrators?

Recommended Posts

Pieteikuma paraugs un administratora statusu

Prasības:

7 līmenis spēlē - Patreiz otrais, drīz trešais
Vismaz 70 posti foruma - -
Forum jābūt reģistrētam vismaz mēnesi- +/-
Vismaz 16 gadi (bez izņēmumiem)- +
Iespēja ar tevi kontaktēties discord- +/-
Neviens brīdinājuma punkts-  +
Atsevišķi jautājumi:

Vārds-  Mareks
dzīvesvieta- Dobele
Kādi personīgie traucējumi- Nav, neesmu slimojis ne ar ko un neslimoju arī patreiz. Neesmu arī psihiski slims.
Tavs spēles niks- Leo Crosby
Līmenis spēlē- Kā jau minēju, pašlaik ir otrais, tūliņ būs trešais.
Reģistrācījas datums- 09/01/2019
Kā atradi mūsu komūnu - Šo komūnu jau zinu gadus. Esmu bijis šeit kopš Role ir bijusi arī senāk. Kā arī šis komūns man nav svešs un esmu kā teikt Old School (Ja var saukt tā). Šeit esmu tā kā pieradis spēlēt, jo citur nav tāda forša atmosfēra kā te.
Ko saki par pašreizējo administrācījas komandu- Pašreizējā Administrācijas komanda ir samērā laba, esmu iepazinis kaut cik. Patreiz sūdzēties īpaši nav par ko, jo pilda savus pienākumus palīdzot citiem un ir gatavi atbalstīt jaunpienācējus. Protams, aktivitāti uzlabot gan vajadzētu.
Jautājumi par administratora amatu:

Ko darīsi servera labā, ja būsi administrators- Esot Servera Administrators, centīšos darīt visu iespējamo, kas jādara Administratoram. To starp serverī spēlētāju sodīšana un centīšos atbildēt uz katru spēlētāju jautājumu. Palīdzēšu apgūt Role Play un tā terminus. Nu vismaz cik es zinu, tik došu savu citiem. Piedalīšos kara specošanā. Centīšos palīdzēt attīstīt Roli un gan jau mana palīdzība kādam tiešām noderēs.
Kāda ir tava administratora pieredze, kāds ir tavs RP līmenis- Administratora pieredze man kā tāda ir simpātiska, jeb pietiekami laba. Esmu pabijis šeit Administrācijas statusā un zinu kas ir kas, kā tas lietojams.  RP līmenis man arī samērā labs.
Nosauc visas zināmās sodīšanas sistēmas (Min 5)- /Ban, /Mute, /Kick, /Slap, /Jail
Kā rīkosies, ja spēlētājs tev sūdzēsies par to ka kāds lieto neatļautas programmas (hack, cheats), bet tev nav pieejas uzlikt viņam liegumu- Cik stundas diennaktī varēsi uzraudzīt serveri (Min 6)-   Protams, došu ziņu lielākiem administrācijas līmeņiem, lai tie soda to spēlētāju, kas lieto jebkādas palīgprogrammas jeb čitus. Zinu gana labi palīgprogrammus, Kā SilentAim, Wh, Speedhack, repair.cs u.t.t, esmu tos arī lietojis un zinu kā atpazīt, ja kāds lieto .. 

Edited by Marchello

Jau pieteicies pirms pāris dienām un tika atteikts. Anti.
Un kurš tad ir tavs draudziņš, kurš izdzēsa to postu?
Arī tagad tu saki, ka darīsi to visi tikai tad, ja saņemsi administratora tiesības.

Tikai pirms 2 dienām tavs pieteikums jau tika atteikts, pagaidi vismaz nedēļu pirms rakstīt jaunu.

TC

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this