Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Gudrinieki Dmerīši <3

  Johny_Frank tiks sodīts par termina pārkāpšanu-DM. Bet pierādījumi par iespējamo PG ir screen veidā,tāpēc nevar redzēt vai tur ir PG,tik pat labi auto stāv uz vietas. TC.
 3. Man patīk meigināt

  ZAJEBAL, ANTI, BEIDZAT RAKSTĪT VISI BLAD PIETEIKUMUS UZ ACC. Tak davaj visam serverim acc sadodam?
 4. Nebūšu dienu vai divas ingame , slimnīcā jāpaguļ , veselība dupsī

   

  1. Toretto

   Toretto

   Turies,Raudātāj :D

 5. Čau visiem!

  Nu sveiks, veiksmi!
 6. Man patīk meigināt

  No manis anti. Pieteikums ir normāls, bet ar aktivitāti serverī ir kā ir, kā arī nedomāju, ka ir vēl vajadzīgi papildus administratori. Anyway gl!
 7. Jā es agrāk biju normaļņijs a tgt nē

  Tiks sodīts ar cietumsodu. TC.
 8. Man patīk meigināt

  Neraudi , nepārkāp noteikumus mazāk jail sēdēsi pokemon . Par pieteikumu - Anti, Rp vispār neesi pielietojis , serverī no tevis max dm redzams , muti arī pievaldīt vajag.
 9. Man patīk meigināt

  Pazīstams fujaks esi fun īstenībā, bet admini jau ir čist pa daudz . Bet nu anway tev Rekomendācīja , aktivitāti tikai veciit pielabo
 10. Man patīk meigināt

  Tak pohuj, ņemam visus pokemonus par adminiem, it īpaši šitos bloodus kuri ir galīgi dalbajobi, rec, jo vajag šitos "ahujenos" džekus sastāvā
 11. Man patīk meigināt

  Hz par ko tu tur piesakies un man galīgi vienalga. REC, peh galvenais lai esi labāks par "AWESOME".
 12. Man patīk meigināt

  ROLE.LV - Pieteikums par servera administratoru. Prasības, kas ir nepieciešamas: Piecpadsmit gadus vecam (bez nekādiem izņēmumiem):protams Iekš servera 4. līmenis:šas būs Iekš foruma 30 ierakstu:jee Gramatikai jābūt normālā līmeni, gan mutiski, gan rakstiski:je ira Neviena brīdinājuma punkta:- Zajebal šitie Jautājumi Ko zini par '' administratora statusu un tā pielietošanu''?:Zinu pilnībā visu kas ir nepieciešams, Vai esi bijis kā servera administrators, ja jā, tad cik ilgi?":Ne Cik ilgu laiku spēlē Grand Theft Auto San Andreas Multy Player kā spēli:5-6 gadi Esi būvējis serveri vai arī bijis servera īpašnieks?:Nē,opat nedomāju nav jēgas. Iespēja lietot saziņas veidus ar administrāciju:Dc Uz cik vērtē savu aktivitāti skalā no 1 līdz 10?:Nū 8 Cik sen zini roleplay, tā noteikumus?: 4-5 gadi Jautājumi ārpus ekrāna. Vārds, uzvārds: Dzīvesvieta: Vecums: twentijtwū Tavs iekš spēles vārds, uzvārds:Carlos _ BLood bet drīz mainīš Līmenis spēlē:3 Kā atradi mūsu komūnu?: Nu Tonys pateica Daži argumentējošie jautājumi. Ko darīsi servera labā, ja tiksi pieņemts par servera administratoru?(minimums 30 vārdi):serverī centīšos uzturēt kārtību cik vien labi to spēšu izdarīt. Palīdzēšu jaunajiem spēlētājiem iejusties serverī un atbalstīšu viņus, lai viņi šeit vēlētos palikt.Sodīšu katru pārkapēju pēc attiecīga soda. Esmu jau domājis arī par kādiem pasākumiem, kurus varētu rīkot kopā ar citiem administrācijas pārstāvju atbalstu. Protams, mēģināšu vērot katru bandas un mafijas karu, lai serverī nebūtu čīteri, jo kam gan viņi patīk. Īsumā sakot darīšu visu, ko kārtīgam administratoram ir jādara. Cik labi pārzini servera administratora komandas?(minimums 50 vārdi)Administratora komandas es pārzinu pietiekoši labi, iespējam nezinu dažas komandas, kas nāk klāt pie 5 un 6 līmeņa, bet ātri mācos un tam nevajadzētu sagādāt lielas problēmas. Zinu kā darboties ar visām pamata komandām un kā tās pielietot.
 13. Admini tasiet ciet visu jau atsēdēju un mute ir nost
 14. Jā es agrāk biju normaļņijs a tgt nē

  Ak dievs neticeju kad liksi sudz njam gribi lid off
 15. Jā es agrāk biju normaļņijs a tgt nē

  Tēla vārds:Carlos Blood Pārkāpēja tēla vārds:Joey blood lkm taa bija Noteikums, kurš tika pārkāpts:MG Zvaigznes Situācijas apraksts:Stavēju afk nu jā man saplsīsa mašīnas un viss Laiks, kad pārkāpums tika veikts:hz ss redzēs Bildes/video ar redzamu pārkāpumu:https://failiem.lv/u/63jeqs4f
 16. Gudrinieki Dmerīši <3

  Smuks gliemezits!
 17. Gudrinieki Dmerīši <3

  Tēla vārds: Kristīne_Madness Pārkāpēja tēla vārds SS Noteikums, kurš tika pārkāpts: CS PG QS DM Situācijas apraksts: Braucu patruļā redzu čalīši uz jumta brauc nostopējam es apturēju cilvēku mani no muguras nošauj Laiks, kad pārkāpums tika veikts: Tikko Bildes/video ar redzamu pārkāpumu:
 18. Tēla vārds:John_Blood Administratora tēla vārds:Rey_Kennedy Administratora nolaidība, vai arī veiktais pārkāpums:Nu karoč sāksim ar 1. iemet jail pa CS un QS par QS es nešaubītos jo Pārmainiju pret Baseball bat un atpakaļ uz deagle lai lodes dabūtu bet CS tiešām nezinu, es vienkārši izšāvu 2 lodes VG Hood un man Rust_Blood kaut ko pateica un sāku ar viņu runāt un uzreiz jail 2.Muti dabuju uz 20 min jo Lieks report lai gan tikai kaut ko pajautāju. Situācijas apraksts:Viss ir aukšā ^^^^^ Laiks, kad pārkāpums tika veikts: Ap 19:00 Bildes/video ar redzamu pārkāpumu: https://failiem.lv/u/gsv7ecgm un https://failiem.lv/u/hvt5j8cj (1.bildē rādās kautkāds David man nav wh un es nezinu ko viņš vsp te darītu mybe jail dabuja idk) Kāds sods pienākas administratoram: Negribu nekādu sodu. Gribu vienkārši lai mute noliek jailu izsēdēšu.
 19. Čau visiem!

  Nedaudz zināms jau esi no iepriekšējiem laikiem,sveicināts atpakaļ.
 20. Čau visiem!

  ES TEV ATCERAS, YOO
 21. Čau visiem!

  yo cilvek
 22. Čau visiem!

  Sveicināts atpakaļ. Lai tev laba spēlēšana. :)
 23. Čau visiem!

  čau.
 24. Ieteikumi.

  Būs.
 25. [Ieteikums] Paint Ball

  būs.
 1. Load more activity
×