Jump to content

tavamammadzertosolu

Lietotājs
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tavamammadzertosolu

 • Rank
  Jauniņais
 1. MINIGUN

  pidars esi? viss cotka
 2. Benar > admin

  tev neviens nejautāja lai tu te posto kautko.
 3. Benar > admin

  Posted February 23 ROLE.LV - Pieteikums par servera administratoru. Prasības, kas ir nepieciešamas: Piecpadsmit gadus vecam (bez nekādiem izņēmumiem): Pimpja vai ko izmērs? Iekš servera 4. līmenis: dioapozonā? Iekš foruma 30 ierakstu: frekvence nav zināma (Jānis V.) Gramatikai jābūt normālā līmeni, gan mutiski, gan rakstiski: Padruski mazdruski. Neviena brīdinājuma punkta: jā, jo es ledu necepu un malku nevāru. Jautājumi Ko zini par '' administratora statusu un tā pielietošanu''?: iecirtīs mārutku Vai esi bijis kā servera administrators, ja jā, tad cik ilgi?": cik ilgi, cik Rīgā ūdensvadi. Cik ilgu laiku spēlē Grand Theft Auto San Andreas Multy Player kā spēli: kad tava mutere nebija pasaulē nākusi. Esi būvējis serveri vai arī bijis servera īpašnieks?: Minecraft būvēju. 1999. Gads. Iespēja lietot saziņas veidus ar administrāciju: ask.fm Uz cik vērtē savu aktivitāti skalā no 1 līdz 10?: 8 Cik sen zini roleplay, tā noteikumus?: DM - loģiskā domāšana, ar to saprot, ka esmu labākais. Jautājumi ārpus ekrāna. Vārds, uzvārds: Pestalants Advokāts Dzīvesvieta: Kariete, kas ir zagta, 1999. gads, dīzelis Vecums: Ša pensija Tavs iekš spēles vārds, uzvārds: Benar_Ludmilov Līmenis spēlē: 0 , bet infa(10x nitro) un home gan ir. Kā atradi mūsu komūnu?: mc.side.lv Daži argumentējošie jautājumi. Ko darīsi servera labā, ja tiksi pieņemts par servera administratoru?(minimums 30 vārdi): /jail automatiski, ja redzu , ka calis lido caur sienam. Paslavēs, ja aim ierubits, jo pac lietot nemak. lucu iemetat atsi sani vidio, un noskaidrojat, ka lietot so prikols, ka to daru liela dala servers. Cik labi pārzini servera administratora komandas?(minimums 50 vārdi): /do smird This topic is now closed to further replies. GO TO TOPIC LISTINGServera Administrators
 4. [Servera adminstrators] Isabella Cortez

  Ļoti aktīva persona. Cik esmu novērojis, vienmēr sēž online. Domāju, ka mūs nepieviltu. Rekomendācija no manas puses, veiksmi!
 5. ez pieteikums adminam.

  Prasības, kas ir nepieciešamas: Piecpadsmit gadus vecam (bez nekādiem izņēmumiem): + Iekš servera 4. līmenis: - Iekš foruma 30 ierakstu: - Gramatikai jābūt normālā līmeni, gan mutiski, gan rakstiski: Ļoti laba, manuprāt. Neviena brīdinājuma punkta: + Jautājumi Ko zini par '' administratora statusu un tā pielietošanu''?: Par administrātōru zinu gaužām daudz. Esmu adminējis vairākos serveros, neminēšu tos šobrīd. Vai esi bijis kā servera administrators, ja jā, tad cik ilgi?": Protams, ka esmu. Trīs ar pus mēnešus, līdz komūnu aizvēra. Cik ilgu laiku spēlē Grand Theft Auto San Andreas Multy Player kā spēli: Kopš pirmā šīs spēles uzplaukuma Latvijā. 5 gadus. Esi būvējis serveri vai arī bijis servera īpašnieks?: Nē, nēesmu, taču nekā sveša šajā jomā man nav. Iespēja lietot saziņas veidus ar administrāciju: Protams, ka ir. (Discord) Uz cik vērtē savu aktivitāti skalā no 1 līdz 10?: 8 Cik sen zini roleplay, tā noteikumus?: Dažus gadus jau. Apguvu RP jau nedēļu pirms SAMP iepazīšanas. Jautājumi ārpus ekrāna. Vārds, uzvārds: Žigis Dzīvesvieta: Rīga Vecums: 19 Tavs iekš spēles vārds, uzvārds: Benar_Ludmilov Līmenis spēlē: 0 Kā atradi mūsu komūnu?: Draugs ieteica. Daži argumentējošie jautājumi. Ko darīsi servera labā, ja tiksi pieņemts par servera administratoru?(minimums 30 vārdi): Pirmkārt, nepisīšos at toxic cilvēkiem, bet darīšu savu darbu. Darīšu to, kas attiecas uz administrātoru un sodīšu negodīgas personas un pārkāpējus. Cienīšu un respektēšu visus servera personāžus un spēlēšu šo spēli. Cik labi pārzini servera administratora komandas?(minimums 5 vārdi): Administrātora komandas pārzinu labi, ja ne perfekti.
×