Jump to content
 • Jaunumi
 • Serveris ir ATVĒRTS!

Williams*

Lietotājs
 • Content Count

  645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Williams* last won the day on May 23

Williams* had the most liked content!

Community Reputation

230 Excellent

About Williams*

 • Rank
  Fans

Personal Information

 • InGame
  Rickie Williams
 • Discord
  Cortezs#4956

Recent Profile Visitors

2,575 profile views
 1. Williams*

  Kalash aviki

  šitas iecepija
 2. Williams*

  NBA un FIFA faniem avatari

  pats esi huiņ
 3. Williams*

  NBA un FIFA faniem avatari

  Nu kas vaina lebronam?
 4. Williams*

  NBA un FIFA faniem avatari

  NBA Faniem! FIFA Faniem!
 5. Williams*

  Guess Who? #22

  Apsveicam! Gaidām nākamo! @6.66sqz tc
 6. Williams*

  Guess Who? #22

  ROLE.LV - GUESS WHO #22 Laba diena ROLE.lv lietotājiem! iznāk solītā DIVDESMITOTRĀ daļa spēlei ''Guess Who''. Kas tas ir tāds par brīnumu? Guess Who ir tipiska spēle latviešu komūnos, domāju, ka ne tikai latviešu, bet lietas būtība ir tāda , es jums te pat apakšā došu kāda no ROLE.lv lietotāju/staff bildi, ar nosegtu seju, jums komentāros ir jāmin, kas tas tāds ir. Kā arī jums tiks doti ''HINTI"' jeb pavedieni , lai būtu vienkāršāk orientēties un vienkāršāk domāt. Noteikumi ; Minēt var bezgalīgi, viens posts - viena atbilde. Jānosauc ir tiešs foruma nickname (par to personu , par kuru domā.) Nākamo atbildi var postot tad, kad pēc jūsu posta jau ir kāds cits iekomentējis, domāju, ka tas ir pats par sevi skaidrs. Uzvarētājs būs tas, kas pirmais uzminēs cilvēku. Balva ; 5reputācija iekš foruma HINTS: Paminam bez hinta BILDE https://prnt.sc/12mkjah Lai veicas!
 7. Williams*

  Plakāts

  normāls, man patīk
 8. Williams*

  Guess Who? #21

  Apsveicam! Gaidām nākamo! Rīt saspiedīšu like TC
 9. Williams*

  Guess Who? #21

  ROLE.LV - GUESS WHO #21 Laba diena ROLE.lv lietotājiem! iznāk solītā DIVDESMITPIRMĀ daļa spēlei ''Guess Who''. Kas tas ir tāds par brīnumu? Guess Who ir tipiska spēle latviešu komūnos, domāju, ka ne tikai latviešu, bet lietas būtība ir tāda , es jums te pat apakšā došu kāda no ROLE.lv lietotāju/staff bildi, ar nosegtu seju, jums komentāros ir jāmin, kas tas tāds ir. Kā arī jums tiks doti ''HINTI"' jeb pavedieni , lai būtu vienkāršāk orientēties un vienkāršāk domāt. Noteikumi ; Minēt var bezgalīgi, viens posts - viena atbilde. Jānosauc ir tiešs foruma nickname (par to personu , par kuru domā.) Nākamo atbildi var postot tad, kad pēc jūsu posta jau ir kāds cits iekomentējis, domāju, ka tas ir pats par sevi skaidrs. Uzvarētājs būs tas, kas pirmais uzminēs cilvēku. Balva ; 10reputācija iekš foruma HINTS: Paminam bez hinta BILDE Lai veicas!
 10. Williams*

  [SOTW] Darbu iesutīšana #2

  Pagarinu iesūtīšanas laiku līdz 30:04:2021 18:00
 11. Williams*

  [SOTW] Darbu iesutīšana #2

  Tēma priekš piedalīšanās būs: MašīnasZīmejumu jāliek: https://imgur.com/Darbus sūtiet man DC vai rakstiet privāti forumā.Darbus var iesūtīt līdz 27:04:2021 12:00Balvas:1 Vieta - 10 reputācija2 Vieta - 6 reputācija3 Vieta - 4 reputācija Reputācija tiks izdalīta trīs dienu laikā
 12. Williams*

  free aviki

  rekur būs tava anime
×