Jump to content

Psycho

Moderators
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Psycho

 • Rank
  Lietotājs
 • Birthday 1998.09.25.

Personal Information

 • IG
  Henry Mclean

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. kaut kā bieži pārkāp noteikumus, saņem sūdzības un hako serverī. neesi piemērots šim amatam, ANTI
 2. In Character Vārds, Uzvārds: Vecums: Dzīvesvieta: Telefona numurs: Biogrāfija: Iepriekšejā darba vieta: Intereses [Brīva laika pavadīšana]: Kāpēc, vēlaties strādāt Domē? [Min. 100vārdi]: Vai esat jau iepriekš strādājuši līdzīgā darbā, ja esat, tad kādā?: Uz kādu amatu pretendējat Domē?: Vai ir kādas kriminālas pagātnes?: Kādas jums ir pieejamas izglītības? [dd.mm.gggg.]: Kādas jums būtu kategorijas?: Pieejamas licesnses [Screen variantā]: Dokumenti [Pase/screen]: Out Of Character Vārds: Vecums: Kur ar jums iespējams sazināties?: Roleplay piemērs, vismaz 20 komandas [/me /do vismaz vienu reizi /try]:
 3. Hei no Kreatora

  Oriģināls uzvārds Tev IG. Veiksmi pie mums! :)
 4. Neko neaprakstīšu.. Filma vienkārši laba. <3
 5. [Pieteikums] Forma moderators.

  Rekomendācija. Vajadzīgs man vismaz viens palīdziņš darba rūķītis, kas varētu izdupsēt mazās anālās atverītes. Savādāk vētra citreiz ir liela šeit. Kā arī aktīvs forumā un zināms purns, pieteikums arī tīri normāls.
 6. Neaizmirsti iečekot un novērtēt manu Henry Mclean biogrāfiju.. :))

 7. Informācija par personu: -Vārds,Uzvārds?:- Henry Mclean -Vecums?:- 34. gadus vecs -Cik gadi nodzīvoti valstī?:- Štatā jau dzīvoju trīs gadus, pa visma drīz būs trīs -Pases kopija?:- https://prnt.sc/mw2r4p -Licenču kopija?:- https://prnt.sc/mw2rhx -Pašreizējā nodarbošanās?:- Strādāju Los Santos Policijas departamentā, bet vēlos pamainīt vidi un pamēģināt ko jaunu. -Izglītība?:- Los Santos Pamatskola: 1990. gada līdz 1999. gadam, Los Santos Vidusskola: 1999. gada līdz 2002. gadam, San Fierro Universitāte: 2002. gada līdz 2007. gadam, -Pieredze šāda veida darbā?:- Personīgi pašam pieredze šādā darba jomā nav, bet bijusi pieredze no mātes. Tāpēc velk uz šādu darba jomu, kā arī izaicinājumam vienmēr esmu bijis uz Tu. Līdz ar to būs interesanti pamēģināt kaut ko jaunu. -Telefon numurs?:- Privati! Atsevišķi jautājumi: -Kapēc Jūs vēlaties strādāt San Andreas Central Bank?:- Gribu sākt mātes ceļu. Kā nekā bijusī finanšu ministre domes deputāta amatā. Gribētos kā jau iepriekš minēju, izmēģināt savu darbas gribasspēku šādā darba jomā. Kā arī vēlos nopelnīt un pakrāt naudu nākotnes plānu realizēšanai, un cerams, ka šeit to es iegūšu darot savus darbus pienācīgi. -Vai ievērosiet visus noteikumus,ko nosaka San Andreas Central Bank?:- Protams, darba kodekss jāizstāj! Datums: 11.03.2019. Paraksts:mclean
 8. [Pieprasu] Signature

  man šāds te variantiņš sanāca.. https://failiem.lv/u/v2pby9kp
 9. BMW fanātiem :D 

   

  1. Hornqvist .

   Hornqvist .

   Normālu mašīnu nenosauks trīs burtos. ;D

    

 10. [Foruma Moderators] Mclean

  Noteikumi, kuriem obligātiti jābūt izpildītiem: *Vismaz 15 gadu vecumam: + *Jāsasniedz 100 posti: - *Jābūt reģistrētam vismaz trīs mēnešus: Laiks rādīs *Jāprot korekti Latviešu valoda: + *Jāzin foruma noteikumi: + *Warn neaugstāks par 10%: + Anketa, kura jāizpilda: Vārds uzvārds: Mareks R.. Nav svarīgi uzvārds, varu administrācijai privāti uzrakstīt, ja tik ļoti būs nepieciešams kādai saziņas veidam. Bet tā nav svarīgi patreiz. Vecums: Esmu 20. gadus jauns. Links uz tavu ''Sasveicināšanos'' : Kur agrāk esi bijis Moderātors?: Tā nebūs reklāma, bet gan pieredze ir pietiekami laba. Moderators esmu bijis šeit pat, ja nemaldos divas reizes.. Protams, kad Matīss vel bija īpašnieks un tauta bija praktiski tikpat daudz. Ar ko tu mums varēsi palīdzēt?: Jums varēšu palīdzēt ar visu nepieciešāmo. Aktivitāti, humoriņu un visu pārējo. Centīšos uzbrut labu aktivitāti čatā, patīk uzmaukt visādas tēmas arī tad, kad čatiņā ir viens cilvēciņš. Protams, no soda neaizbēgt un sodīšu pārkāpējus un izkatīšu jūsu visu sūdzības, ja būs nepieciešams. Centīšos veidot konkursus forumā ar visādām balvām, u.t.t!! Ar Cieņu, tīrīšanas līdzeklis McLean "Cif"
 11. Idejas ??

  Nezinu, vajag kaut ko oriģinālu.. Kas vairāk piesaistīju skatītājus, u.t.t!
 12. Idejas ??

  Kā sazināties ar mūzikas autoru, to es protu, credits ielikt aprakstā, pff, arī protu, viss ir atkarīgs no tā, vai pats autors ir ar + zīmi.. Parasti pats autors, ja ir piekritis likt dziesmas izveidotajā mūzikas kanālā iekļauj komentārā, vai arī ja iedot kādu īpašu strike, viņš to vienkārši paziņojot youtube noņem (vai kā tur īsti ir). Man jau ir bijis tāds dzirkstelītes + trapmusic man ig pastāstīja visas lietas +/- kas startā būtu jāzina. Tas tā.
 13. Idejas ??

  Neslikts variants
×