Jump to content

Awesome

Servera Administrators
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About Awesome

 • Rank
  Lietpratējs

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Nebūšu dienu vai divas ingame , slimnīcā jāpaguļ , veselība dupsī

   

  1. Toretto

   Toretto

   Turies,Raudātāj :D

 2. Man patīk meigināt

  Neraudi , nepārkāp noteikumus mazāk jail sēdēsi pokemon . Par pieteikumu - Anti, Rp vispār neesi pielietojis , serverī no tevis max dm redzams , muti arī pievaldīt vajag.
 3. Atskaite

  Jums tiks izsniegta prēmija ! Paldies par darbu ! Ar cieņu : Rejs K.
 4. Sūdzība par James_Redfield

  http://prntscr.com/n2ck3b pēc šī skrīna skatoties , tur īsti neko sliktu neredzu , tur nav ne aizvainojums tev , ne arī īsti kādam citam , labi , tur ir ka knt izvaro skipiju , taču tev tur nav nekāda sakara . Neredzu tur nevienu pārkāpumu. TC
 5. Kristine Madness multi acc? :)

  Nezinu kā tagad , taču iepriekšējajā sezonā tika atļauts multi account , taču ja viens tiek banots , ar pārējiem spēlēt nedrīkst , tad arī dabūja banu par aktīvu . Nesaprotu kas šī ir pa lielu problēmu , viens legāls otrs nelegāls profils.
 6. Neņem ļaunā , nekas personisks , bet... Pieteikums galīgi tukšs , esi iepriekš banots arī ja nemaldos . Anti
 7. [Sūdzība] John Kluger

  Tas jau tā ka neko tā pat tev nevarētu palīdzēt , SS nedrīkst būt apgriezti
 8. Sūdzība par Rg gaili

  Dzīvē esmu daudz sasniedzis , ko esi tu ? Tas ka vari gudri dirst , nenozīmē ka esi kruts , paļubom dzīvē esi ļoti apbižots , gan jau arī prātā ierobežots .
 9. Sūdzība par Rg gaili

  tu sīkais krupi muti pietaisi , ej atpūties no datora , beidz raudāt par kkādu spēli , ej izbaudi dzīvi , tak pareizi , nopārdevi dzīvi lai paiku varētu atļauties .
 10. Sūdzība par Rg gaili

  Tik pat labi viņš pats lidoja , kad iešauj var sākt lidot un dmginf. rāda pēdējo kas atņēmis hp , visi arī varam iešaut kadam , sākt filmēt un bik palidot. Bet par šito video , bišku pa maz pierādījumi , jo tik pat labi tev viņš iešāva un pats lidoji , nav pierādījumu īsti ka viņš tevi lidina, so...
 11. [Foruma spēle] Raksturo biedru.

  @Skipijs Normāla šķipel Tīri sakarīgs čūbis , var jautri parunāt , jau tik pat kā no roles pirmās sezonas net buddy Tikai labākās domas par mikiņ
 12. [Ieteikums] SA Transporting Services

  Neesmu tajā organizācijā bijis , ja godīgi , pat nezinu ko viņa dara Bet ja jau ko šādu iesaka , tad jau noderīgi . Rec , GL !
 13. [Pieteikums] Administrators

  Tu lohs esi ? muti kurpi pietaisi , ja nezināji , līmeņus krāj , bija trešais , bet redz m tagad ceturtais.
 14. [Pieteikums] Administrators

  Atļaušos atbildēt uz šo , prasības visas ir , es sniedzos pēc administratora ,jo serverī liela huiņa pārsvarā tik notiek , bet still , tnx par domām ! :)
×