Jump to content

KaiminsLV

CSDD līderis
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KaiminsLV last won the day on February 28

KaiminsLV had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About KaiminsLV

 • Rank
  Pieredzējis lietotājs
 • Birthday 1999.10.27.

Personal Information

 • IG
  Edgars_Lonely

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. [Foruma spēle] Raksturo biedru.

  @Alex Es tevi nepazīstu, bet ceru, ka esi normāls un patīkams cilvēks. Izskatās, ka esi aktīvs un tevi visi mīl. Iespējams neesi stilīgs, jo avatārs ir zemas kvalitātes.
 2. [Pieteikums] Administrators

  Meitenes, meitenes, mierīgi tikai, dodieties privāti ņemties, drāmas šeit nav vajadzīgas. Runājot par pieteikumu. Man patīk, labi uzrakstīts, viss saprotams, ir redzams, kādi mērķi. Par tevi atceros labu, par aktivitāti nezinu, pats neesmu aktīvs. Tā rekomendēšu.
 3. [Pieteikums] Uz adminu!

  Tie komati tavā pieteikumā nenormāli krīt acīs, tas momentāli liek uzreiz domāt vai ir pareizi viņi ievietoti un diemžēl puse ir galīgi garām. Nesaku, ka es esmu perfekts, bet tas, kas tev tur ir- par traku. Neskatoties uz šo "fantastisko" gramatiku, pieteikums ir neslikts, saprast var, ja grib. Palikšu neitrāls.
 4. Tātad... Pieteikums ir labs, patīkams, viegli lasās. Tas priecē... Mērķus saprotu, redzu, ko vēlies panākt, bet tomēr tauta stāsta, ka esot hakeris, "DMeris"...? Pats serverī neesmu aktīvs, tādēļ man nekas cits neatliek kā vismaz daļēji paļauties uz citu viedokļa. Piedāvāšu neitrālu vērtējumu.
 5. Ir labi, pieteikums saprotams, cilvēks serverī redzēts, agrāk arī te esi bijis, apieties arī droši vien proti... Lai jau iet, rekomendēšu.
 6. Damian_Hardez [Servera Administrators]

  Fenomenāli teikts, es neko nesapratu. Kas ir domāts ar "nometne basketbolā" man nav ne mazākās nojautas. Pirmkārt. Serverī hako katrs otrais, nu neizdosies tev visus noķert... Otrkārt. "Viss neuzpērkamākais admins kāds var būt"- kas šitas tāds? Tev viss kārtībā? Runājot par komandu pārziņu, tas nāk ar pieredzi, ja neesi bijis roleplay serveros admins, tad būs grūti. Ja ir gribasspēks piešauties, malacis, ja nē, žēl. Komandas kā /ban, /mute, /kick man liekas zin pilnīgi visi, kas ir dzirdējuši par adminu, tākā šis nebūs indikators pēc kā pateikt vai tu pratīsi apieties ar amatu, vai nē. Man patīk, kā cilvēki spriež likt rekomendāciju vai nē... Nepamatots viedoklis, varētu jau ielikt to punktu, nē Mikhas? Mans secinājums- vērtē sevi augstu, kas nav labi, valodas zināšanas ir viduvējas, es teiktu, ka neatbilst tādam līmenim, kādam vajadzētu būt. Pieredzes nav, pieteikums nepiesaista. Diemžēl rekomendēt nevaru. Paldies.
 7. Droši nākam uz Roles discord serveri. https://discord.gg/dsCdUhM

 8. Diezgan aizrauj šitā...
 9. [CSDD] Atskaites paraugs

  Ceļu Satiksmes Drošības direkcijas Atskaites paraugs Vārds, uzvārds: Tavs rangs: Pārdoto licenču skaits: Mērķa atalgojums: Čeka/-u kopija/-as pievienot pielikumā. ((Domāts ekrānšāviņš kopā ar RolePlay)) Paraksts: ____________________
 10. [CSDD] Pieteikuma paraugs

  Ceļu Satiksmes Drošības direkcijas Pieteikuma paraugs Vārds. uzvārds: Vecums: Dzimums: Biogrāfija: Valodas zināšanas: Pases kopija: Licenču saraksts: Iepriekšējā darba vieta (Vēlams iemesls, kādēļ pametāt): Paraksts: _______________________ Pieteikumaizskatīšana 3 darba dienu laikā!
 11. [CSDD] Licenču cenas

  Ceļu Satiksmes Drošības direkcijas Licenču cenas Autovadītāja tiesības - 500 Eur (+ teorijas pārbaude) Kuģošanas licence - 200 Eur Ieroču licence - 300 Eur Gaisa transporta licence - 200 Eur Biznesa licence - 400 Eur ((Ņemiet vērā - nav iespējams iedot, ja spēlētājam nav nopirkts bizness)) Visu licenču cena - 1600 Eur Cenas var mainīties! -E.L.
 12. Salabošu datoru, aiziešu līdz skolai, tad arī nākšu IG :D

 13. [Servera adminstrators] Isabella Cortez

  Pieteikums labs, par aktivitāti spriest nevaru, jo pats neesmu diez ko aktīvs, bet skatoties uz tavu līmeni serverī, domāju, ka ir labi. Attiecībā par aktivitāti forumā- tas gan būtu jāuzlabo. Domāju, ka te var rekomendēt.
 14. Kāds vēl spēlē 7 dienas lai noliktu karoti? 

  1. Caine

   Caine

   Es lieku katru dienu

  2. MoHiTo

   MoHiTo

   Super mario un super smash bros labāks

 15. You

  Sveiks
×