Jump to content

Ray.

Servera Administrators
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Ray.

 • Rank
  Lietotājs
 • Birthday 2000.09.16.

Personal Information

 • IG
  Ken_Dryden
 1. [Servera adminstrators] Donald_Duck

  No manas puses rekomendācija,jo ar aktivitāti iekš spēles un forumā ir okeey, būtu ideāls administrators,ja tevi pieņems un būsi tikpat aktīvs. Kā arī pie pieteikuma man nav kur piesieties. Un arī es bijis administrators,veiksmi.
 2. Bears sargāt Knt?

  Antirekomendācija , aktivitātes nav, prasības neatbilst, admini uz doto brīdini ir pietiekami!
 3. Bears sargāt Knt?

  Antirekomendācija no manas puses, aktivitātes nav - kas administrātoram ir pats galvenais. Un manuprāt, administrātoru pagaidām pietiek ,bet nu tik un tā veiksmi!
 4. Sveiciens atkal!

  Sveicināts, veiksmi komūnā!
 5. Katako uz to acc?

  Rekomendācija, izskaties sakarīga,pieteikums arī pa glauno ,veiksmi!
 6. ROLE.LV - Pieteikums par servera administratoru. Prasības, kas ir nepieciešamas: Piecpadsmit gadus vecam (bez nekādiem izņēmumiem): 18 Iekš servera 4. līmenis:+ Iekš foruma 30 ierakstu: Procesā. Gramatikai jābūt normālā līmeni, gan mutiski, gan rakstiski: + Neviena brīdinājuma punkta:+ Jautājumi Ko zini par '' administratora statusu un tā pielietošanu''?: Personīgi, par administrātora statusu zinu no 1LVL līdzz 6LVL 95%, jo kaut kas gadiem ejot ir piemirsies. Administrātors atild uz uzdotajiem jautājumiem. Administrātors atbild par kārtību iekš servera. Administrātora galvenās funkcijas ir vērot servera spēlētājus - lai nebojātu citiem spēlēšanu ,ja kāds izmanto aizliegtās programmas. Administrātoram jabūt aktīvam,lai varētu sodīt tos,kuri pārkpāj terminus,tādējadi traucējot citiem spēlēšanu un lai varētu palīdzēt jauniņajiem,kuri vēl nesaprot ''RolePlay'' būtību/jēgu. Vai esi bijis kā servera administrators, ja jā, tad cik ilgi?": Esmu bijis admins ''mēnešniekos'' ,kā atvērās un līdz aizvēršanas dienai. Plus mīnus 3 mēneši būtu. Cik ilgu laiku spēlē Grand Theft Auto San Andreas Multy Player kā spēli: Sāku spēlēt 20014.gadā. Piektais gads jau iet. Esi būvējis serveri vai arī bijis servera īpašnieks?: Paigādām nē,nav bijušas tādas iespējas. Iespēja lietot saziņas veidus ar administrāciju:Discord,wpp,skype - kā ērtāk Uz cik vērtē savu aktivitāti skalā no 1 līdz 10?: 8 - jo serverī pavadu ap 8 stundām. Cik sen zini roleplay, tā noteikumus?: Sāku spēlēt 2014.gadā, mēneša laikā visu iemācijos. Jautājumi ārpus ekrāna. Vārds, uzvārds: Eduards Ozoliņš Dzīvesvieta: Rīga Vecums: 18 Tavs iekš spēles vārds, uzvārds: Ray Radler Līmenis spēlē: 6 LVL Kā atradi mūsu komūnu?: Jūsu komūns ir diez an populārs,katrā serverī par jums runā, un vienā brīdī sagribējās nokopēt servera IP un ienākt. Daži argumentējošie jautājumi. Ko darīsi servera labā, ja tiksi pieņemts par servera administratoru?(minimums 30 vārdi): Servera labā būs ļoti aktīvs administrātors. Vērošu servera spēlētājus - sodīšu tos spēlētājus ,kuri pārkārpj terminus, vai arī izmanto neatļāutas palīgprogrammas. Palīdzēšu iesācejiem,kuri vēl nezin terminus vai ''RolePlay'' jēgu. Atbildēšu uz katru jautājumu un palīdzēšu tās atrisināt. Mans mērķis ir padarīt Role.lv par ļoti patīkamu RolePlay serveri. Cik labi pārzini servera administratora komandas?(minimums 50 vārdi): Ar administrātora komandām man problēmu nebūs,jo iepriekš esmu bijis servera administrātors. Varbūt ir kādas nianses, ko esmu iespējams aizmirsis, bet to ātri var atgūt atpakaļ. Kā arī ,ja kaut ko nezināšu, var apskatīties /main ---> admina komandas. Bet ar to man problēmu nebūs, jo esmu bijis iepriekš administrātors un zinu gandrīz visas administrātora((6LVL)) komandas.
 7. [Servera Administrators] Zack_Stone

  Antirekomendācija no manas puses, jo iekš šī servera vispār nav aktivitātes ,neesi pat manīts. Zaļš gurķītis, bet nu veiksmi!
 8. Rekomendācija, sakarīgs cilvēks, aktivitāte arī ir ļoti laba,šim ir jādod iespēja.
 9. Čau no Armando !

  Sveiks večuk, mēģini pēc iespējas ilgāk šeit noturēties, GL! <333
 10. [Servera adminstrators] Richard Pierce

  Rekomendācija, ļoti aktīvs esi, terminus ļoti labi zini, roleplay pielieto, veiksmi!
×