Jump to content

Milkijs

San Andreas News līderis
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Milkijs last won the day on March 16

Milkijs had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About Milkijs

 • Rank
  Pieredzējis lietotājs
 • Birthday 2004.10.18.

Personal Information

 • IG
  Bruce_Wilkerson
 • Organizācija
  Rozā bumbiņ

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. Vakar pūlksten 23:10 notika pavisam kas savāds - Dienestu sagūstija. Tie kas mūs sagūstija, izskatijās pēc kaut kādas mafijas, ģērbās tādos slaidos brūnos uzvalkos un dažš labs pat staigāja ar zobenu. Tātad, no mana perspektīva viss bija šādi, es biju veidojis pieņemšanu savā birojā kad pēkšņi ienāca viens cilvēks bez krekla ar dzeltanu bandanu ap pieri un tumši melnās biksēs, viņu es saukšu par Džonu Aiz viņa nāca 4 cilvēki, kuri izskatijās pēc mafijas biedriem. Šādi tas viss izskatijās, tikkai es kaut kādā veidā palūdzu mafijas biedriem nobildēt aktu tā laikā. Tā tas viss izskatijās no mana perspektīva. Tikai kur guļ cilvēks bildē viņš arī bija sargājis apkārtni un viņa vietā bija Džons. Sejas ir aizzīmētas, jo viņi nevēlējās atklāt sevi. Teica lai es ieslēdzu mikrofonu vai nomiršu un par cik viņš turēja ieroci man pie pieres, jau slēdzu mikrofonu. Kad ieslēdzu mikrofonu Džons sāka runāt un teica ka visiem Los Santos iedzīvotājiem jāziedo 50 tūkstoši eiro. Vai es un Džons mirs vēl viņš pieminēja, ka es esmu sagūstīts, lai viņš varētu samaksāt par savu darījumu ar mafiju, jo esot nogalinājis viņa ģimeni. Šī ir bilde, ar mafijas biedriem, kuri ielauzās birojā. Vēlāk, viņi nolika kaut kādu bumbu birojā, kamēr es biju uz zemes, es viss biju sasiets. Blakus Džons man atsēja striķus un mēs aizbēgām. Tā ir tā istaba, kurā bija nolikta bumba. Pēc visa bazara, es devos ārā un sazinājos ar mafijas biedriem, lai uzņemtu pāris bildes, pēctam viņi mani aizveda uz kaut kādu šausmīgu bedri. Viens biedrs teica, ka tur ir aprakti cilvēki, un es viņam ticu. Pēc tā visa, es devos atpakaļ. Tagad cenšos aizmirst par visu kas notika vakar. Man vēl bija bilde, ar viņu auto nummuru, bet nevēlos to atklāt, jo vēl esmu stresā, ka viņi mani atradīs. Paldies, ar jums bija Bruce Wilkerson ar šīs dienas ārkārtas ziņām.
 2. [Ieteikums] Z51 Sadaļu

  Rec, man patīk rozā bumbiņ
 3. Sūdzība [David Wright]

  Te ir vēl kaut kas adminiem, lai pamostas. https://prnt.sc/mxu2tq
 4. Tēla vārds:Bruce WIlkerson Pārkāpēja tēla vārds:David Wright Noteikums, kurš tika pārkāpts:Haxo, ar minigunu rukā Situācijas apraksts:Kr4 es atbraucu uz stacijas pusi un pēctam skatos, ka maha aizdegās un no kaut kurienes lodes lido, mentam blakus arī nosprāga maha, sāku filmēt, hakeris parādijās uz kādu sekundi, bet var redzēt ka nogalināja. Kad nogalināja, no servera bija pazudis Laiks, kad pārkāpums tika veikts:Vid redzēs Bildes/video ar redzamu pārkāpumu: (Nopauzē uz 0:08, niks būs redzams)
 5. [Ieteikums] Paint Ball

  Rekomendācija, iedeja ļoti iepatikās. Gribās tādu kā tdm modu.
 6. [Ieteikums] RPE

  Es būtu par, ja noņemtu visas privilēģijas kas nāk cilvēkam, Naudu dod payday, atcevišķu komandu tam visam, vēlviens moneyrush. Piehīlot sevi? Ir aptieka, kur samaksā 30 eiro uzhīlosi sevi. Salabot mašīnu?? Tas ir bik neloģiski RP serverī, kam ir garāžas? Manuprāt man patīk ideja ka cilvēks var uzerpot kaut ko un server mapotājs ieliek to. Pagaidām palieku par, tikkai ja pamaina privilēģijas.
 7. [Pieteikums] Uz adminu!

  Piedod, bet lasot citu atbildes un arī palasot pieteikumu, pieteikums jau ir tīri labs, bet man pašam statusņiki nepatīk. Serverī esi bieži redzams, bet tas nemaina faktu ka skrien pēc statusa, tik nenodirs projektu ja atteiks.
 8. [Pieteikums] Admininsh

  Anti, būtu jau labāk ja serverī biežāk sēdētu, takā iepriekšējā sezonā, vislaik on. Lai gan tagad nav iepriekšējā sezona, bet veiksmi.
 9. Stīvs uz Servera Administrātoru?

  Rekomendācija, aktivitāte tev ir vnk 11/10, čalim galva ir uz pleciem. Pieteikums man arī iepatikās, pilnībā piekrītu admini ir ļoti labi, bet aktivitāte ir takā pašvaka, no offense bet nu tā ir. Kad hako serverī admini tieši pazūd un nenāk on.
 10. Šodien, pūlksten 8:50 vakarā, bija saskatāms kā prostitūtes uzbrūk sporta kluba biedriem un arī dažiem apkārtesošiem. Tajā brīdī bija cietuši 5 cilvēki, visvairāk cieta biedrs Eduards, kurš tika ielikts slimnīcā uz vesaliem 3 mēnešiem. Tad Stīvens, kurš dabūja caurumu mugurā. Trešo kluba biedru es nevarēju sazvanīt un intervēt. Uzbrukuma laikā esot bijusi nozagta Stīvena bībele. Pēc uzbrukuma, es riskēju savu dzīvību un sazinājos ar uzbrucējiem un spēju pat dabūt dažas bildes. Situācijas apraksts: Bija trešdiena, pūlkstens 8:50, es saņēmu zvanu uz studiju kurā tika teikts ka konkrētā adresē notiek uzbrukums. Es atbraucu uz norādīto adresi un pirmo ko redzu ir vis dīvaināko lietu uz pasaules. Prostitūtes sāka rāpot un murrāt pie biedrības Pēctam viņas sāka pēkšņi brutāli uzbrukt biedriem un apkārtesošajiem. Es biju trīcējis kā nezinu kas. Pēc tam es dabūju bildi, kur prositūte skrien pakaļ, biedram ar dildo rokā. Pēctam prostitūtes aizbrauca un arī pats fotogrāfs. Tās bija šīs nedēļas ziņas, ar cieņu San Andreas News vadītājs - Bruce Wilkerson (( Te apakšā drīkst postot ja kas ))
 11. Hey✔

  Yoo
 12. Ieteikuminjsh

  Pazudīs spēlētāji un visam būt kā latvijā. Da nu nahren, anti
 13. Resnais Bobijs [Servera Autists] un admins?

  Anti, dabūji banu jau, pieteikums ne īpaši piesaista.
 14. [Pieteikums] Administrators

  Rekomendācija, manuprāt čalis sakarīgs, galva uz pleciem ir. Manuprāt labs admins no tevis sanāktu.
×