Jump to content

talavito

Lietotājs
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About talavito

 • Rank
  Jauniņais
 1. [Pieteikums] Uz adminu!

  Pret, Ļoti nesmukas lietas par tevi raksta. Izsakies citu kandidātu pieteikumos, nav svarīgi atbalsti vai neatbalsti. Es personīgi lietotājam ar tādu "niku", nevēlētos uzticēt administratora pienākumus. E: Joprojām uzskati administratora tiesības par statusu.
 2. Paul Martex uz Administrātora amatu.

  Pret, Jau vien tāpēc, ka esi nelegālās organizācijas līderis. Ļoti nepacietīgs, vēl nedaudz pietrūka līdz prasību izpildei, bet jau pieteicies, kas manā skatījumā nav nekas labs. P.S Nespēj uzņemt kritiku.
 3. Kane par Administratoru?

  Pret, Tik tikko esi atnācis šeit un jau piesakies par administratoru. Ar neko neatšķiries no pārējiem kandidātiem, kuriem esmu ielicis "pret".
 4. [Pieteikums] Administrators

  Pret, redzu, ka esi ļoti nepacietīgs, kas norāda uz to, ka arī pret spēlētājiem, kuri lūgs tev palīdzību būsi nepacietīgs/neiecietīgs, ja tas prasīs nedaudz vairāk no tava laika. Pieteikumā daudz vārdi bieži atkārtojas, no cilvēka, kas grib kļūt par administratoru, gribētos redzēt apjomīgāku pieteikumu ar apjomīgāku vārdu krājumu, kas kā administratoram būtu nepieciešams, lai spētu izskaidrot situācijas, terminus vai citas neskaidrības.
 5. Sveiciens no Welly

  Sveiks. Drīkst jautāt, ko tieši dziesmās pārtaisi?
×