Jump to content
 • Jaunumi
 • Serveris ir ATVĒRTS!

Scania V8 <3

OldSchool
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Scania V8 <3

 • Rank
  <3 Scania V8 <3
 • Birthday 01/06/2000

Personal Information

 • InGame
  Slavik Toretto
 • Discord
  Toretto#7529

Recent Profile Visitors

301 profile views

Mood

 • Loved
 • Currently Feeling Loved
 1. Scania V8 <3

  [Signature] Nepieciešams

  Ja vēl tikai mācies taisīt, tad viss ok. Ja gifs būtu cits un no auto priekšas un nelagotu, tad būtu ok. Bet paldies par centību. Gaidīšu vēl kādu darbu.
 2. Scania V8 <3

  [Signature] Nepieciešams

  Darba veids: Signature Teksts ko vēlies uz darbiņa: LATVIAN.TRUCKERS Pamatbilde (Ja nav tad kāda tēma): Nav, tēma- new Scania, labi būtu gif formātā un ja teksts kustās. Izmērs standarta. Atlīdzība par darbiņu: Rep forumā droši vien.
 3. Scania V8 <3

  again gifi.

  😁
 4. Scania V8 <3

  MoHiTo iepazīstinās jaunos piparus ar sevi

  Jopcik, mohito
 5. Scania V8 <3

  [POTW] Balsošana Nr.1

  2.
 6. Scania V8 <3

  [Pieteikums] POTW vadītājs

  "Paint of the week" vadītāja pieteikums Prasības, lai kļūtu par POTW vadītāju Vismaz 50 posti forumā - Nav.. Jābūt pieredzei ar paint aka molbertu - Ir, esmu uz Paint programmas darbojies. Jābūt vidēja līmeņa gramatikai - Ir samērā ok. Jābūt aktīvam forumā - Ir. Brīdinājumu punktu skaits nedrīkst pārsniegt 1 - Ir 0. Jābūt vismaz 14 gadus vecam - 20, pēc mēneša 21. Jautājumi topošajam vadītājam. Cik ilgi nodarbojies ar molbertu? (Vismaz 25 vārdi) - Tāda konkrēta laika nav, bet ik pa laikam esmu pielietojis šo programmu. Kā uzzināji par molbertu? (Vismaz 50 vārdi) - Kā visi. Cik laika esi gatavs veltīt POTW veidošanai nedēļā? - Nu, kā kuru nedēļu, bet censtos bieži. Atkarībā cik pietiek laika. Parādi dažus no saviem darbiem, par kuriem lepojies visvairāk - Nav pa rokai.
 7. Scania V8 <3

  Loterijas biļete

  Ja uzvar, ir motivācija spēlēt, ja nē tad hujova. Šādu var pievienot, bet kazino arī atstāt, tur tomēr interesantāk. rec
 8. Scania V8 <3

  Vajadzīgs avatar

  Tiks darīts! Sarunāts!
 9. Scania V8 <3

  Vajadzīgs avatar

  Nē, nav slikti, tik teksta krāsa ne īsti tāda, labāk kkādu baltu. Pārējais viss ok, paņemšu arī šo. Vot, apmēram arī būs tas, ko vēlējos. Vienīgi, varbūt čut, čut spilgtāk varēja tekstu, bet tas būs pārāk daudz no manis prasīts. Abiem atlīdzināšu, ko vēlaties rep/ig naudu, un cik. Paldies par darbiem.
 10. Scania V8 <3

  Vajadzīgs avatar

  Varētu varbūt tekstu nedaudz redzamāku, lai labāk var salasīt, spilgtāku. Bet tā viss pārējais ir pilnīgi zajebis.
 11. Scania V8 <3

  Vajadzīgs avatar

  up
 12. Scania V8 <3

  Vajadzīgs avatar

  attēls- https://ibb.co/YTfJ0c5 teksts- Latvian.Truckers efekts- Būs labs, ja teksts kustīgs. atlīdzība- Droši, ka rep neko citu jau nevar.
 13. Scania V8 <3

  Mafiju zonas.

  Nezinu cik ir tagad zonas, bet vajag tāpat kā bija agrāk. Anti lkm.
 14. Organizācijas līdera pieteikuma anketa 1. Informācija par personāžu 1.1. Personāža vārds, uzvārds: 1.2. Personāža vecums: 1.3. Tēla nacionalitāte: 1.4. Iegūtās licences (Uzskaitīt visas uz personāža iegūtās apliecības/licences): 1.5. Izglītības līmenis (Neaizpildīt, ja pieteikums ir uz nelegālo organizāciju): 1.6 Personāža pases kopija: 1.7. Attēls ar personāža izskatu: 2. Mērķis un papildinformācija 2.1. Norādīt izvēlētās organizācijas tipu- Legālā/Neitrālā?: 2.2. Izvēlētās organizācijas nosaukums: 2.3. Pieredze izvēlētajā organizācijā (Ja nav, tad atstāt tukšu): 2.4. Kas tevi motivē izvirzīt savu kandidatūru uz konkrētās organizācijas vadītāja vietu? (Min. 70 vārdi): 2.5. Tava personāža biogrāfija/stāsts (Stāstam jābūt saistītam ar izvēlēto organizāciju): 3. Ārpus tēla informācija 3.1. Vecums: 3.2. Personāža līmenis:
×