Jump to content
 • Jaunumi
 • Serveris ir ATVĒRTS!

MoHiTo

CSGO klana kapteinis
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About MoHiTo

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MoHiTo

  pasēdēju ometv

  Atkal sūdus taisi jenot
 2. MoHiTo

  6.Gadu laikā sakrājušies avatāri

  Es paņemšu šito, ceru ka nesitīsi 😄
 3. MoHiTo

  CSGO Klana Pieteikuma Anketa

  Tā kā nav baigā atsaucība no citiem un klans arī ir domāts, lai vienkārši dabūtu sev teammates uz matchmaking, tad abi pieņemti!
 4. MoHiTo

  CSGO labākie momenti

  Šajā sadaļā varam brīvi izpausties ar saviem labākajiem/smieklīgākajiem CSGO klipiem. Sadaļas noteikumi: 1) Neaizskaram citus cilvēkus un izrādam cieņu 2) Postu intervāls - 1 3) Metam tikai klipus un lieki neko nerakstam 4) Klipus metam no youtube, lai vieglāk skatīties un nav jāver vaļā citi linki
 5. MoHiTo

  CSGO Klana Pieteikuma Anketa

  Tavs ranks: Nospēlētās stundas: Kādu role vēlies spēlēt (entery fragger/support/IGL/lurker/awper): Tavs mīļākais ierocis: Tavas mīļākās mapes: Kāpēc tieši tev būtu jādod iespēja, kādu pienesumu tu spēsi dot klanam: Tavs steam community id:
 6. MoHiTo

  Informācija par šo sadaļu!

  Sveiki visiem! Vienojoties ar KNT nolēmu izveidot CSGO role klanu. Klans ir veidots ar mērķi iegūt sev jaunus draugus, komandas biedrus priekš MM, vai arī kādas citas platformas (faceit, esea). Kā arī, ja tiks izrādīta lielāka interese varēsim pameklēt arī kādus turnīrus, kuros uzspēlēt. Šajā sadaļā vēlāk tiks izveidota pieteikuma anketa uz klanu, kā arī vienkārši sadaļa kurā varat mest savus labāko momentu klipus, kā arī sadaļa kurā vienkārši varat dalīties ar saviem steam id, lai iegūtu jaunus komandas biedrus. Šobrīd tas īsumā būtu viss. Ceru, ka izrādīsiet interesi. GL&HF MoHiTo
 7. Sveiki vīri. Mani sauc Raivis, esmu 18 gadus vecs jaunieties no Valkas. Roli spēlēju jau no tās pirmsākumiem, vecie pipari noteikti atcerēsies. Brīvajā laikā spēlēju spēles - CSGO, GTA V, ieeju pa retam arī sampā tagad. Pašlaik mācos 12. klasē un attālinātās mācības jau zb. Kādu laiku atpakaļ biju main admins, biju moderators uz kādiem 3 termiņiem, gan pie Caine, gan pie knt. Karoč es vairs nezinu, ko jums stāstīt, ja gribat zināt kaut ko vairāk droši prasat, pastāstīšu.
×