Jump to content

Likviids.

Lietotājs
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Likviids.

 • Rank
  Jauniņais
 1. Anti. Tak teica, ka adminus nevajag. Kaut arī izskatīs, tad kad vajadzēs, pieteikums pliks un ja teikts minimums 50 vārdi, tad arī lai ir tie 50 vārdi.
 2. Eyo visiem. Uztaisīšu sasveicināšanos, par cik domāju atgriezties sampā. Daudzi gan jau mani zinās, kas spēlēja jau no 2015 gada. Mani sauc Emīls, tūlīt paliks 16 gadi, dzīvoju Jēkabpilī. Mans hobijs ir sports, precīzāk nodarbošanās ar powerliftingu. Piedalos sacensībās, šogad iespējams piedalīšos Eiropas čempionātā spiešanā guļus. Pirms iesākās 2019. gads piedalījos Latvijas čempionātā un ieguvu pirmo vietu. Bet nu paralēli tam, esmu slims ar BMW. Principā kvēlākais hobijs ir BMW. Pašlaik gaidu 16 gadus, lai varu dabūt ''baltās''. Protams braucu es jau sen, no kādiem 11 gadiem. Patīk skrūvēt un taisīt auto trasēm. Šobrīd ar tēvu veidojam e46 projektu. Pa retam ņemam dalību, bet nu parsvarā spodrinam ielas. Runājot par sampu. Viss sākās ar role.lv, pirmais serveris kurā es sāku spēlēt roleplay un citā arī neesmu spēlējis pa nopietno. Atradu viņu pavisam nejauši, netā kaut kur čillojot un tad nu iemēģināju, un protams aizrāvos. Pirms tam par roleplay sajēgas nekādas nebija. Te arī guvu visu pieredzi ar sampu. Esmu arī bijis administrators iekš roles. Nezinu ko vēl piebilst, ja kas interesē konkrētāk - jautājam. Varu piemest bildi ar pēdējo projekt auto, kurš nesen aizripoja uz Somiju
 3. [Pieteikums] Uz adminu!

  Antirekomendācija. Uz postiem nav jāatbild un pēc gramatikas kļūdām jau var pateikt, ka pieteikumu uzrakstīji pa pāris minūtēm.
×