Jump to content

Caine

Lietotājs
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Caine

 • Rank
  Lietotājs

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. [Reklāma] odyssey minecrafts

  less a go bois
 2. We Need Players Back!

  Kas ir dzīve?
 3. Hei no Kreatora

  Hello, tagad vairs nav tāds rp
 4. Terras / Laiks

  Rec, vajag pif paf biežāk. Boosteram vajag izklaidēties.
 5. IPK - informatīvās palīdzības krātuve

  Jauns has
 6. [Ieteikums] Paint Ball

  Viens mīnuss jau ir šitajai lietai salīdzinot ar esošo. Ja "ohuens" šāvējs ieiet vienā no komandām un sāk dropēt tad visi sāk skriet uz to komandu, kur tas ir un pretī nav vairs īsti kam iet un tad sāks skraidīt turp un atpakaļ. Skatās gan paši, jā, mpsa ir tāda lieta, bet tur tāpat nekas nenotiek un gan jau neviens neraudās, ja šādu lietu arī uztaisīs šeit. Taču man personīgi patīk, kad katrs ir +/- par sevi, tāpēc anti. Haha.
 7. Kane saka labdien!!

  Šitā gadījumā nav Tavu senču firma? Bet čau.
 8. [Ieteikums] RPE

  Izklausās pēc huiņas, anti
 9. Sveiki no Torrenta

  *nobira asariņa* Sveiki
 10. [Aptauja] Regulāri role eventi

  Piebilstot vēl tad ir iespējams uztaisīt arī bez īpašiem skriptiem kādu RP pasākumu, kad spēlētaji kaut ko izdara un Jūs mappingojat kaut ko. Labs piemērs šeit, es pēc tam vienkārši noņēmu to tiltu un kādu laiku nevarēja pārbraukt pāri. Kamēr ķip atjaunos.
 11. [Aptauja] Regulāri role eventi

  Vislabākais ir server side. Personu / Object neder, jo wh + tāds jau ir iekšā. Server side varētu būt tādi, ka Jūs ar mappingu bloķējat kaut ko svarīgu veidojot, ka ķip kaut kādas dabas stihijas rezultātā kaut kas ir noticis un tagad visiem jāiet palīgā un kaut kas jādara. Vienreiz biju kaut ko tādu uztaisījis, ka jānes akmeņi no sabrukušā tuneļa lai atbrīvotu viņu kā rezultātā tika noņemts mappings un atjaunota satiksme tunelī. Strādāja baigi labi, 3-4 dienu laikā sakrāja vajadzīgo skaitu.
×