Jump to content

Kendall

Lietotājs
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kendall last won the day on March 6

Kendall had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

About Kendall

 • Rank
  Pieredzējis lietotājs

Personal Information

 • IG
  Alexander Mikhailov
 • Organizācija
  Solntvetskaya bratva
 1. [Foruma spēle] Raksturo biedru.

  @theg00d Cik esmu pazīstams ar tevi,manas acīs ar neko nēesi izcēlies..Sakarīgs cilvēks,kā arī vienmēr pozitīvs..Postos atbildi ļoti patiesi un pārsvarā tikai pozitīvā labā..CIk saprotu,šeit tev ir mērķi,kurus tu vēlies sasniegt..Tad es tev novēlu visus tavus iecerētos mērķus šeit sasniegt,gl
 2. [Foruma spēle] Raksturo biedru.

  Spēles noteikumi un nosacījumi pavisam vienkārši..Katram cilvēkam iepriekšējo cilvēku,kurš ir pēdējais postojis ir jānoraksturo..Tas var būt mazliet kaut kas negatīvs,bet vairākkārt pozitīvs.. Jābūt 2 postu intervāliem. Nedrīkst uzrakstīt tikai vienu vārdu(piemērs:Labs čalis) Jābūt adekvātam un nerakstīt muļķības Jāuzraksta IG niks,ja nu cilvēks neatpazīst pēc foruma(Nav obligāts) Par gudrīšiem,kuri pārkāps noteikumi,tiks apbalvoti ar wp P.S Ieliku šeit,jo beztēmā nebūtu nekāds plusiņš..Šeit varēs pateikt savas domas un par to arī saņems +1 postu,tāpēc jā Sāksim ar mani. IG niks : Alexander Mikhailov
 3. Damian_Hardez [Servera Administrators]

  Rekomendācija.Katram cilvēkam jādod iespēja pierādīt sevi..Daudzi pateiks,nav pieredze un like this shit,bet kaut kur tas ābolam jāsak augt Pirmā pieredze un cerams ne pēdēja,veiksmi .:)
 4. Pipars atkal uz adminu.

  Neintrāls..Viena no galvenām prasībam nav,kā ari esi banots.Pats par sevi sakarīgs puika)
 5. [Ieteikums] Militāri

  Es arī par visiem esmu,bet izņemot 3.Cilvēki cīnas un meklē dāvanas,citi jau agrāk ir tajā pilsēta un apmēram izdomā,kur tā varētu būt un tāpēc arī citi atrod ātrā laikā..Svētkos ļoti arī noder,tas ir kā bonusiņš spēlētājiem.
 6. Ārkārtes ziņas - Dienesta sagūstīšana

  ((Pēc visa bazara, es devos ārā un sazinājos ar mafijas biedriem, lai uzņemtu pāris bildes Koooo???? Tu gudrs esi? Viņi tevi gandrīz nogalināja,bet nē Bruce mums ir supervaronis viņš sazinājās ar viņiem,gl😂 Nekad neticēšu,ka tev bildes ir svarīgākas nekā tava dzīvība💪))
 7. Iknedēļas ziņas - Prostitūtes uzbrūk

  Šausmas,ak mans dieviņš...Kas tik nedarās šajā pasaulē ......
 8. Ieteikumi.

  Spawnam kautko uzmapot, vai pārlikt uz citurieni, tāds tukšs Pie tā adminstrātori strādā..Jauns mapperis tiek meklēts,līdz ar to arī,tiks nomainīts stacijas mappings. :)
 9. Hei no Kreatora

  Sveicināts,prieks bija palasīt tavu sasveicināšānos :)
 10. Arī no manis antirekomendācija diemžēl..Pie pieteikuma piestrādāts minimāli..Uzdrukāts 5 minūšu laikā...
 11. [sudziba] riffas

  Varu piebilst to,ka ja ieskatās var redzēt CS (tāds neliels +).Bet ja godīgi,tādus bērnus jābano un par stāvošo db vispār vajadzētu 7 dienas banu,lai puika atpūšās un apdomā savu rīcību :)
 12. Sveiki no Torrenta

  Sveiks Harald :) Patīkami bija palasīt tavu ceļu..Sakarīgs cilvēks esi,kā arī vienmēr pozitīvs :)
 13. [Sūdzība] Psycho

  Tavs lietotāja vārds: Kendall Foruma moderatora vārds: Pyscho Apstrīdamais fakts/pārkāpums: Nezinu,ieliek wp itkā būtu lieks posts..Pasakot to,ka nebija pateikts REC VAI ANTI..Nesaprotu šito domstarpību,vai tad man katrā pieteikumu jābūt REC un ANTI,tas nav oligāti,es burtiski pateicu savu viedokli,kas var būt gan pozitīvs,gan negatīvs... Situācijas apraksts/raksturojums: Es domāju,jebkurš saprātīgs cilvēks pēc vārdiem "Es diezvai ticu,ka tevi pieņemtu bez jebkādas izglītības par vadītāju." ir saprotams,kad ir antirekomendācija.... Paskaidrojošas bildes/video: http://prntscr.com/mwfpje Piedod pyscho es tev rakstīju bļautuvē,tu neatbildēji,būs jārisina pa officiālo.
 14. Kane par Administratoru?

  Tikko reģistrējies,serverī nevienu reizi nēesmu redzējis..Laikam visi domā,ka reģistrējoties un vecie talanti var iegūt statusus? Uzpriekšu :)) Pat diezvai vai esi īstais Kane .Anyway gl boy
 15. Ko darīsi servera labā, ja tiksi pieņemts par servera administratoru?(minimums 30 vārdi): Tātad, ja tikšu pieņemts par servera administrātoru.. Kā jau augstāk minēju, es vērošu servera spelētājus, taisišu ar tiem rp situācijas, un kā ari sodišu tos ar pienācigiem sodiem, ja viņi tos pārkāps.. Un kā ari palidzēšu, jebkuram serverī, kaut es viņu ienīstu, vai neienīstu.. Tas būs mans pienākums, un es to darīšu, kā parasts servera lietotājs.. Izņemot sodīt spēlētājus ar pienācīgiem sodiem,to es tikai atradu kā kaut ko pozitīvu no visa tava pateiktā..Vērot,taisīt ar spēlētājiem rp situācijas un palīdzēt cilvēkiem,tu vari arī kā parasts spēlētājs .:)
×