Jump to content

Heatly's

Grove Street Gang Līderis
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Heatly's

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 1999.10.23.

Personal Information

 • IG
  Tom_Heatly
 1. Atnāc pastāsti.

  Pamodos 5:30, iegāju dušā, izdzēru kafiju, uzpīpēju, saģērbos un ap 7:00 devos ar transportu uz darbu.. beidzās darbs, iegāju veikalā nopirkt produktus, braucu mājās, uztaisiju vakariņas, paēdu, iegāju dušā, un pie kompīša piesēdos.. un ap 23:00 devos gulēt.
 2. Atskaite par padarīto : Tavs Vārds Uzvārds : Līmenis bandā (ranks) : Ko vēlies saņemt par padarīto darbu : Pierādijumi (Ekrānšāviņš/Video) :
 3. Sveiciens no Kendalla.

  Sveiks, Ruslan. Prieks jau parādijās, kad redzēju satura daudzumu, sapratu kad būs ko lasīt . Pats arī agrāk nodarbojos ar K-1, tagad brīvajā laikā nodarbojos ar Boksu. Anyway.. Sveiks, lai veicās šeit. !
 4. Sveiciens visiem Role'iešiem... Kā jau katrs kārtīgs cilvēks ienākot forumā, protams uzrakstīs kaut ko par sevi... Tātad, mani sauc Toms. Dzīvoju Rīga, 19 gadi, mācos un strādāju. Dzīvoju Rīga visu savu iespējamo dzīvi. Dzīvoju viens, ar draudzeni.. Jā.. Jau labu laiku dzīvoju škķirti no vecākiem. Sapratu, kad varēšu pats sevi uzturēt un kāpēc gan nē... Tā jau dzīvoju šķirti 3 gadus... protams apciemoju vecākus un viņi mani. Vecākus jāciena un jāmīl, iesaku visiem par to aizdomāties... Ko darīsiet kad viņu nebūs? Tāpēc darat to tagad kamēr nav par vēlu, lai beigās nenožēlotu. Strādāju es Sportlandā, jā... baigi patīk ar sportu nodarboties un savā ziņā kaut ko saistība un ap sportu. Par algu nesūdzos, pietiek iztikai, izklaidēm, aizbraukt kaut kāda ceļojumā arī var reizi gadā. Mācos es arī protams... Mācos es Augstskolā ''Turība'' par Uzņēmējdarbību.. Par virtuālo dzīvo pagaidām maz ko teikt... Bet nu...kad mazāks biju, kapāju visu kur var izārdīties... un katrs pagalma puika to spēlējis ir. Tas bija Counter Strike 1.6, CS:GO... vēl Minecraftu... nu jā un protams SAMP'u. Diži vairs nav ko piebilst, ja kaut ko vēlies pajautāt - Head Me Up.. Čiu !
×