Jump to content

Alex

Lietotājs
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About Alex

 • Rank
  Lietpratējs
 • Birthday 2004.11.18.

Personal Information

 • IG
  Alex_Blake
 • Organizācija
  The Ballas Gang

Recent Profile Visitors

294 profile views
 1. Čau visiem!

  Nu sveiks, veiksmi!
 2. Man patīk meigināt

  No manis anti. Pieteikums ir normāls, bet ar aktivitāti serverī ir kā ir, kā arī nedomāju, ka ir vēl vajadzīgi papildus administratori. Anyway gl!
 3. Squantex & Brastc - Game Over

  Nav slikta, pat diezgan normāla, klausīties var.
 4. Neņem ļaunā, bet lieku anti. Pieteikums man nepatika, nepārliecinošs, varēji pie tā piestrādāt vairāk. Aktivitāte nav slikta, neesi tas sliktākais kandidāts, bet pagaidām neredzu tevi administratora krēslā. Good luck!
 5. We Need Players Back!

  Jā, žēl, bet jāpieņem fakts, ka samp sāk izmirt. Es atceros, ka sāku spēlēt tālajā 2016. gadā un spēlēju sa*p.lv, tad tur gandrīz katru reizi bija 100+ spēlētāju, bet tagad - viss izmiris. Ejot gadiem samps izmirst un domāju, ka drīz virspār neviens nespēlēs.
 6. [Reklāma] odyssey minecrafts

  Es agrāk spēlēju Minecraft, bet tas jau bija daudz gadus atpakaļ, pirms pāris mēnešiem biju atsācis, bet tik pat ātri atmetu. Bet tiem, kuriem šī spēle patīk, šis varētu arī patikt.
 7. Glass Animals - The Other Side of Paradise

  Nu man nepatīk, bet par gaumi nestrīdas.
 8. [Foruma spēle] Raksturo biedru.

  @SkipijsNeesi man baigi pazīstams, bet pēc foruma liecies diezgan sakarīgs, kā arī draudzīgs pret citiem foruma lietotājiem.
 9. [Pieteikums] Administrators

  Antirekomendācija. Pieteikums smuks, varbūt tu nebūtu tas sliktākais variants, bet tomēr nē. Nepatīk, tas, ka melo, jo saki, ka tev 4 līmenis, bet tad jau, ka 3. Administratoru pietiek, jo, kā skatos, ar tautu ir kā ir, kaut gan, ir bijušas reizes, kad acc vajag on, bet viņu nav on. GL!
 10. Pipars atkal uz adminu.

  Neitrāls. Ļoti nepatīk tas, ka divas reizes esi banots, kā arī nezinu vai vēlos tevi redzēt administratora krēslā. Pieteikums apmierina, tikai nav galvenās prasības un man liekas, ka tavu pieteikumu aizvērs, jo, cik saprotu - ja nav šīs prasības - automātiski tiec atteikts. GL!
 11. Nu nē, nebūs. No manis anti. Pie pieteikuma vispār neesi centies, kā arī tu jau nesen pieteicies uz moderatoru un tagad vēl uz administratoru? Nu nē. Nenoliedzu, ka tu varbūt nebūtu tas sliktākais kandidāts un aktivitāte arī nav tā sliktākā, bet nu šoreiz kā jau teicu nē. Anyway GL!
 12. [Pieprasu] Signature

  Ko tieši vēlies signature/avatar/cits : Signature 2. Kādiem jābūt darba izmēriem : 350x150, galvenais lai nav ne pārāk liels, ne pārāk mazs. 3. Darba tematika : Automašīnas, bet ja nevar automašīnas tad kaut ko ar bandām saistītu. 4. Vēlamais teksts : Alex 5. Ūdenszīme (role/role.lv) : 6. Atalgojums darba autoram : Saspiedīšu +reputācijas. Vēlējos piebilst, ka patiktu, ja būtu kaut kāds efekts (piem. kustās, utt, bet ja nav tad arī nekas).
 13. [Ieteikums] Militāri

  Par 1, 2 un 4 par, bet par 3 gan nē. Tiem trim piekrītu, bet tam vienam nē, jo, manuprāt, dāvanas vajag atstāt, ir interesantāk un tās arī nenodara nekādu ļaunumu.
 14. Tiešām esi centies, bija interesanti lasīt, prieks par to! Cerams, kad noziedznieki tiks noķerti.
×