Jump to content
Sign in to follow this  
Papa Mikhas

[Aptauja] Regulāri role eventi

Ierosinājumi Roles regulāriem pasākumiem  

50 members have voted

1. 1. Jūsu prāt, kāds regulārs sa:mp pasākums, uzturētu popularitāti rp.role.lv serverī?

• Person/Object meklēšana
    • Vienkārši Q&A vakari
    • Auto pasākumi, drags, offroad, derby u.c.
    • Nav vajadzīgi nekādi eventi
    • Cits, minēšu komentārā

Recommended Posts

Sveiki, kā jau visiem zināms Latvijā ir gana daudz sa:mp roleplay spēlētāji vēl joprojām, kaut pati spēle jau ilgu laiku ir novecojusi. Sakarā ar to, ka roles serverī cilvēku daudzums ir ļoti svārstīgs un nebūt nav tik liels, kā tas bija agrāk. Vēršos pie Jums, roles spēlētājiem ar lūgumu sniegt savu atbalstu idejas veidošanā, kā iegūt un noturēt aktīvus spēlētājus mūsu serverī. Ikviens var aizpildīt aptauju, dalīties savās domās ar pārējiem. Protams, balvas varētu būt +exp, vai spēles nauda, vai citi spēles labumi. 

Ar cieņu,

Role.lv administrācija.

Čau mikha !

Es domāju ka tavi dotie balsojumi ir gana labi , taču man mazliet domas atšķiras

Like, derbiji , dragi u.t.t balstās uz nonRP pārsvarā , tomēr šis ir RolePlay serveris , ne tā ?

Es domāju ka var veidot kādus konkursus kur iesaista gan Web , gan IG , gana populāri ir cilvēku pazušana , varbūt varētu izveidot ko tādu , basicly kā agrāk ar SaNews ņēmos, ziņas u.t.t , taču izsludina gan Web , gan IG ka kāds no spēlētājiem ir pazudis pa visu štatu , un tiek meklēts , par atlīdzinājumiem gan piedomā pats večuk.

Manas domas.

Vislabākais ir server side. Personu / Object neder, jo wh + tāds jau ir iekšā. Server side varētu būt tādi, ka Jūs ar mappingu bloķējat kaut ko svarīgu veidojot, ka ķip kaut kādas dabas stihijas rezultātā kaut kas ir noticis un tagad visiem jāiet palīgā un kaut kas jādara. Vienreiz biju kaut ko tādu uztaisījis, ka jānes akmeņi no sabrukušā tuneļa lai atbrīvotu viņu kā rezultātā tika noņemts mappings un atjaunota satiksme tunelī. Strādāja baigi labi, 3-4 dienu laikā sakrāja vajadzīgo skaitu. 

• Like 1

Pirmie 3. Deretu kaut ko izveidod,vismaz interesantak bus,jo paslaik pirmajiem leveliem nav pilnigi neko ko darit,kamer nav kada organizacija.

Posted (edited)

Piebilstot vēl tad ir iespējams uztaisīt arī bez īpašiem skriptiem kādu RP pasākumu, kad spēlētaji kaut ko izdara un Jūs mappingojat kaut ko.

Labs piemērs šeit, es pēc tam vienkārši noņēmu to tiltu un kādu laiku nevarēja pārbraukt pāri. :D Kamēr ķip atjaunos.

Edited by Caine
  • Like 1
  • Thanks 2

Piekritīšu Cainem. Toreiz forši bija taisīt tuneli. Vajadzēja nēsāt akmeņus utt. Tādu eventus vajadzētu, bet varētu arī kādu auto sacīkšu konkursu. Jāveido vairākas idejas nevis jāpieturas tikai pie vienas. 

• Like 1

Varētu dažādus Q/A vakarus no īpašnieku puses,tas varētu būt kā strīms youtubā un paralēli tā arī tiek reklamēts attiecīgi pats serveris..Arī varētu dažādu Drifta vakarus,kā arī dažādus mašīnu eventus..Daudziem auto mīlētājiem tas patīk un varbūt citiem tas patiktu un būtu iemesls ienākt šajā serverī..

Es balsoju par Q&A, piekritīšu Kendall teiktajam, bet pastāstīšu no savas puses, kādēļ piekrītu Q&A. Tātad, piekrītu Q&A tāpēc ka, esmu gandrīz kā pazīstams, bet neesmu līdz galam iepazinis citus, Q&A varētu uzzināt kaut ko par īpašnieku, kā arī par spēlētājiem.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Piekristu par race un derby , tas būtu ļoti interesanti!

• Like 1

Es domāju ka varētu būt 2 veida draģi.

1. Nelegālais . Kur balvās var dabūt otra mašīnu , vai arī naudu.

2. Valsts . Kur ir neliela naudas balva! :)

Es domāju servera popularitāti celtu. ja spēlētāji paši iejustos savā lomā, ja tu esi bandā tad tu uzvedies, kā bandas biedrs, vai ari ja esi mafijā tad kā mafijas biedrs, ja esi ārsts, tad uzvedies kā ārsts, nevis visi satiekas stacijā un ar M4 apšauj viens otru Domādams, ka ir DIEVS!!!

Auto sacencības būtu foršas it īpaši ja nelegālās, un tad policija varētu vēl visus tramdīt.

Es domāju vajag spēlētājiem vairāk iespējas, ko katrs var darīt. un varbūt neskatīties tik smalki uz visām RP komandām, jo kamēr tu raksti tikmēr tevi nošauj, tā pat viņas ļoti nogurdina un dažreiz besī.  Citos ārzemju serveros praktiski neraksta desmitiem RP komandas (Izņemot pieņemšanās), tur viss notiek – 200 pāri cilvēku, spēlētāji strādā 15 dažādos Domes darbos, policija ķer likuma pārkāpējus utt. Reāli visiem ir interesanti.

Piemēram instruktori tikai pa labi un kreisi tirgo licences un prasa nudu par papīru, bet reāli, ja pārbaudītu vai māk braukt, lidot utt. Butu interesantāk instruktoram būtu darbs.

Piemēram policisti varētu sēdēt ar radariem, ja spēlētājs uzraujas tad par katru pārsniegto kilometru noņem 10 $, ja ātrums ir liels, tad teiksim ja pārsniedza 20 km/h tad dod soda punktus un ar konkrētu soda punktu skaitu atņem tiesības uz 1 – 3 astronomiskām dienām un tad atkal instruktoram būtu darbs.

Varētu ielikt Bankas laupīšanu, tad ja zaglis aizmūk viņš dabūn naudu,, ja ne tad to policija atņem plus ieliek cietumā uz 1h. protams tur vajadzētu būt arī noteikumam, ka drīkst laupīt tikai, ja policija ir online

Latviešu serveros man šķiet visi tikai čill grib ātri dabūt māju garāžu auto (citos serveros tā nav tur tu nevari 1 dienā to visu dabūt, Tev cītīgi jāstrādā) un pēc tam kad viss dabūts taisa huiņas (pārsvarā DM). jo nav ko darīt.

Visa spēles jautrība slēpjas tajā, ja Tev ir ko darīt un  tu pēc spēles neesi nnoguris, bet labi pavadījis laiku

nevjag nekadus citus apsakumus!

Es liku par objektu&personu mekleshanu , ka ari par tiem visadiem dragiem,derbiyiem u.c. 

tadejadi piesauktu speletajus,jo derbys man ta skjiet ir ljoti interesants pasakums, vai ari kadu paintball turniru uztaisit,

vai kadu kopejo rp pasakumu.

Rec, vajag, bet tiešām kko interesantu un piedomātu. ;) Nevis prosta dragrace and a that shit.

Domāju ka auto pasākumi vai derby (u.c), būtu intresantāk un parādītos vairāk tauta.

Edited by 7.oz