Jump to content
Sign in to follow this  
RMsenpai

Ieteikuminjsh

Recommended Posts

• Iesakāmā skripta/plugina nosaukums, ja tāds ir:nav
  • Neliels apraksts par skriptu/pluginu:taaataad, restarteet pilniibaaa visu, org liderus, naudu, majas, biznesus... Ieviest ljoti striktu naudas pelnishanu, lai majas maksa 1-100k, mashinas 5-50k,visus parastos darbos algas samazinat, par terram un mafbizz mazak dot naudu, lai ciinas par katriem 100e, lai benziins butu dargs utt. Visu krch parjaukt... Lai kreditus nem kvai... 
  • Pamatojums skripta/plugina vajadzībai:Es zinu ka tgd srach saksies, bet mums ir pietiekami cilveku on... Un lai visi neaizbegtu ir jaizdara ta lai interese spelet nepazustu, lai budams par lideri uzreiz nevaretu visu nopirkt, hood majas varetu maksat pa 100-200e ka realaja dziive... Apm taa
  • Bildes/video ieskatam:nav
  • Lejupielādes links, ja ir pieejams:nav

Posted (edited)

nee anti

P.S ja visus rr tad es piss prom no role ;)

Edited by -Paul-
  • Like 2

Kad reģistrējas serverī,naudu uz rokas vajadzētu iedot tādu kāda ir Latvijas minimālā alga. :D Tad redzētu kā visi cīnītos par naudu. 

Bet ja visu pilnībā restartētu,visticamāk,ka šeit pazustu spēlētāji,kas jau ir ko sakrājuši. Bet noteikti būtu tādi,kas vēlas sākt no jauna visu. Līdz ar to tas būtu liels čakars visu pārveidot,nezinu vai kāds uz šo parakstītos,lai visu RR. Došu Rekomendāciju,būtu interesanti redzēt,ka visi cīnītos par katru eiro,lai tik varētu kaut ko nopirkt.

• Like 1

Tikko visi sākusi pelnīt un tgd kkads naudas rr ne

No vienas puses būtu jau interesanti, ja būtu jācīnās par katru eiro un tas grūti jānopelna, bet no otras - nē. Esmu pret šo ideju, jo neuzskatu par vajadzīgu tagad visu sākt no sākuma un visu rr. Man jau tā grūti ar naudu un ja vēl viss tiks restartēts, tad man reāli zudīs vēlme spēlēt. 

Pf... ne. Pazudīs spēlētaji un visa spēlēšana tik nesen ir sākusies. ANTI

• Like 1

Pazudīs spēlētāji un visam būt kā latvijā. Da nu nahren, anti

Ja godīgi, es gribu šitā.

Atstājiet lvl, noņemt visu pārējo.

Latvijas algas, cenas, degviela utt.

Man arī viss ir, bet tpt gribētu ko šādu.

Da reali kur prikols, pasēdi divas stundas serverī un tev jau ir tik daudz naudas, ka vari nopirkt ahujenno mašīnu un katru otro māju... tā realajā dzīve nenotiek!!!!

Rekomendācija par šito, jo kā jau minēju, nav prikola tur pasēdēt bik serverī un tu jau esi bez mazvai miljonāris... vajag pacīnīties un vairāk pastrādāt kā realajā dzīvē, tad līdz ar to būs interesantāk un realāk!

anti,tad vienkārši uzlikt lielo naudas sistēmu,ka viss maksā miljonus utt, jo nu infernus ir sporta mašīna,tam jamaksā vismaz 2-3m . īstajā dzīve piemērām ir mazas algas,bet nu auto maksā savu cenu.

Ideja laba,jautājums sekojošs-Cik cilvēku paliktu uzticīki projektam pēc šāda pavērsiena?

RP būtu daudz lielāks,un tas būtu tikai pluss.

Rekomendēju.

Ļoti laba ideja. Es esmu tāds cilvēks, kuram patīk sākt no visa šākuma. Bet šis būtu riktīgs izaicinājums. Rekomendēju.

Es vienkarshi gribu piebilzt... tagad visi tikai sak.. labak tagad neka velak, velak toch visi drisis.. oj man tads ir oj man tas ir... nu kip.. limenus var atstat... bet vajag visu pagrutinat.. pa vienu ned var visu dabut, kur prikols spelet? karot tikai? tur ir ta problema.. ka visi karot tik bazhas, japalielina tad legalo organizaciju algas 3x un japamazina nelegalo aglas uz 2x... tad bus ok.. savadak uz rp serveri nak lai bandas pashaudities

Nav tolks. Pazaudēs cilvēkus. Neviens negribēs visu sākt no jauna. Neviens jau tā praktiski nestrādā tik to naudu no kokiem rauj lkm nost. Tad, ja būs tā tad būs žopa.

Neuzskatu par vajadzibu  tagad sim ieteikumam, jo cik man zinams sis servers nesen atkal atveras, so anti.

Es būšu neitrāls , lai Tony pats izlemj ko darīt. Es domāju naudu tik jānoņem majas un mašīnas lai paliek . Pilnībā visu no jauna es negribētu

• Like 2

Es esmu galīgi pret , kādēļ ņemt nost visiem visu ? Like, ja pat ko maina, tad izveido tā lai katra spēlētaja nauda automātiski arī pārvēršas , nejau jāsāk no 0

Pat ja tā godīgi šis ieteikums diezgan dumjš no vienas puses , tā jau spēlētāju ir diezgan maz , pielīdzinās vairāk Latvijai un visi spēlētaji aizlidos uz citiem projektiem . 

Anti

• Like 1

On 3/13/2019 at 11:21, Alex said:

No vienas puses būtu jau interesanti, ja būtu jācīnās par katru eiro un tas grūti jānopelna, bet no otras - nē. Esmu pret šo ideju, jo neuzskatu par vajadzīgu tagad visu sākt no sākuma un visu rr. Man jau tā grūti ar naudu un ja vēl viss tiks restartēts, tad man reāli zudīs vēlme spēlēt. 

Ieteikums ir vietā, jo tagad visiem ir viss iespējamais un rodas bezdarbība un garlaicība (DM).  Vienozīmigi Par Ieteikumu!!!

Par šī perdeļa komentāru, ka negrib sākt no sākuma, bļa tu tikko sāki (~2 nedēļas) un noteikti ir jau viss iespējamais, tā nav spēlēšana, ja tu dabūtu māju tikai un vēl pēc mēneša darba, tad būtu cita lieta

51 minutes ago, Tony_Montana said:

Ieteikums ir vietā, jo tagad visiem ir viss iespējamais un rodas bezdarbība un garlaicība (DM).  Vienozīmigi Par Ieteikumu!!!

Par šī perdeļa komentāru, ka negrib sākt no sākuma, bļa tu tikko sāki (~2 nedēļas) un noteikti ir jau viss iespējamais, tā nav spēlēšana, ja tu dabūtu māju tikai un vēl pēc mēneša darba, tad būtu cita lieta

Kas tev ir? Katrs izsaka savu viedokli, es arī savu izteicu un man pilnīgi vienalga vai tevi tas apmierina, vai neapmierina, "lielais" perdeli.

No vienas puses es piekrītu, bet es zinu to, ka dēļ tā, ka naudu / Mašīnu / Māju utt , nonjemtu tad te cilvēki nepaliktu . Atstājam kā viss ir ;) 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this