Jump to content

Iepazīsties ar noteikumiem

Ir sagatavoti speciāli noteikumi, gan priekš foruma , gan priekš servera - tie ir JĀIEVĒRO ikvienam. Noteikumi ir izstrādāti, lai attieksme būtu godīga un vienlīdzīga katram lietotājam/spēlētājam.
Noteikumi

Vai vēlies kļūt par līderi?

Varbūt kādam ir vēlme kļūt par kādas no organizācijas līderi. To ir izdarīt pavisam vienkārši, ja vien tiek izpildītas un ievērotas prasības.
Legālās organizācijas Nelegālās organizācijas

Iepazīstini sevi

Viss jau izskatās spoži, vai ne tā? Līderis serverī , bagātība.. Labāk sākumā pastāsti mums nedaudz par sevi, kas Tu tāds esi?
Sasveicinies

Kā mums uzlabot projektu?

Katrs lietotājs , normas robežās, drīkst izteikt savu viedokli un ieteikt savas idejas uzlabot projektu, varbūt Tev padomā ir kāda ideja?
Iesaki
  • Jaunumi
  • Serveris ir ATVĒRTS!
Sign in to follow this  
Priede

GARDĒŽI #1

Recommended Posts

Posted (edited)

759083530_gardi.thumb.png.c2117d36bcd2251742d713473a54c1b7.png

((Sākšu ar to, ka nav citur, kur varētu veidot šos rakstus. Šie raksti attiecas uz IC.))

Sveiks, lasītāj! Šis ir mūsu 1. raksts. Ceram uz labu atsauksmi un ieteikumiem! Vēlos atgādināt, ka raksti ir konkursa ietvaros! 

Šajā rakstā apmeklējām BurgerShot ēstuvi Los Santos stacijā, kura pieder personai John Wick. 

image.png.d2ae57faf547a9e2e4d4f0a972abf5ec.png

- Jeff Cerny:

Sākšu ar to, ka patīkami pārsteidza restorāna ārējais izskats. Es gan ieteiktu pārvietot restorāna ieeju nedaudz ērtākai piekļuvei, piemēram, nedaudz pārvirzīt uz labo pusi, lai priekšā nav siena un vairāk apmeklētāju uzzinātu par restorāna lokāciju. Nedaudz pietrūka plašāka vieta ēdot ārā, respektīvi, pāris galdiņus aizvākt. Iekšējais dizains diži neatšķīrās no citiem BurgerShot restorāniem. Apkalpošana man personīgi bija veikla. Pasūtīju mega burgeru, kas izmaksāja 1700 euro. Cena, manuprāt, ir diezgan augsta, bet restorāns atrodas Los Santos stacijā - ļoti ekskluzīvā vietā. Tomēr par šāda burgera garšu, es nemaksātu vairāk kā 1500 euro, jo burgera maizītes bija sakaltušas? Savukārt gaļa - mīksta, sulīga, bet par daudz eļļaina. Mūsu apmeklēšanas reizē, nevienu klientu nebija. Mans vērtējums - 4,2 / 5.

- Steve Ryder:

Mani iepriecināja, ka pie šīs stacijas ēstuves,kura pieder John Wick bija bankas automāts. Kā arī ļoti priecē, ka šī ēstuve piedāvā darba vietas. Bet, manuprāt, iekšpusē ir palieli mīnusi. Apkalpošana izskatās, ka nav augstā līmenī, respektīvi, ēdiens mētājās uz zemes nesavāks kā arī dažādi atkritumi. Tas mani apbēdina, jo bojā profesionalitātes pieskaņu. Es personīgi pasūtīju "mega burgeru", cenas ir lielas, bet ēdiena pasniegšana bija laba. Bija skaisti iepakots ēdiens un burvīga krūzīte. Tomēr, šis burgeris garšoja nedaudz sauss. Precīzāk, gaļa bija sausa. Pārējais perfekti! Kopējais vērtējums no manis ir 4. Šādu rezultātu iegūst, jo ir izcils darba piedāvājums, kā arī vieta un bankomāts. Bet ēstuve iekšpusē nav vislabākajā stāvoklī. Es dotu zemāku vērtējumu, ja nebūtu darbavietas vai bankas automāts, bet tākā šīs privilēģijas ir, no manis saņem 4 balles no 5.

Rezumē - John Wick restorāns BurgerShot tiek apbalvots ar vērtējumu 8,2/10. 

Rekomendējam!

Izsakies, kur mums doties tālāk! 

- Gardēži

Edited by Priede
  • Like 10

ieteiktu apmeklēt ''Willowfield Cluckin'' ātrā ēdiena ēstuvi.

Gaidīšu jūsu viedokli, ko domājat par manu ēstuvi. 🙂

1033070778_Screenshot(654).thumb.png.9755065dc38fe2ee8a889a914dfcca98.png

1 hour ago, Williams* said:

Ieteiktu apmeklēt šo ēstuvi sa-mp-018.thumb.png.ccfd02fc365f251353794b97ae3f5f21.png

Šajā estuvē saindējos!! Attieksme pret pircējiem briesmīga! Nekad tur vairs soli nesperšu!

• Like 1